Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отчеты , новая фирма

Відправлено користувачем Account2012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В сентябре открыли новую фирму, какие нужно сдавать отчеты и куда? и нужно ли вообще сдавать в этом квартале (т.е. за 9 месяцев)?
Залежно від того яке у вас підприємство, скільки працівників,чи стали ви платниками ПДВ, на якій системі оподаткування підприємство?
Если в сентябре было начисление з/п - есв + баланс за 9 мес., прибыль - за год.


Quote
accountent
Если в сентябре было начисление з/п - есв + баланс за 9 мес., прибыль - за год.

не фатк, мікро- здають лише річний баланс
1 ДФ ще потрібно подати
И у меня тоже вопрос- в конце августа откріли фирмі- на обшей системе без НДС, а с октября уже взяли св-во ЕН 4 группа- вопрос-нужно ли за ІІІ кв. сдавать Деку по прибіли??Или ее вообще не должно біть?
предприятие на общей системе, не платильщик НДС.
З/п еще не выплачивали
Quote
tiger1
И у меня тоже вопрос- в конце августа откріли фирмі- на обшей системе без НДС, а с октября уже взяли св-во ЕН 4 группа- вопрос-нужно ли за ІІІ кв. сдавать Деку по прибіли??Или ее вообще не должно біть?

я б на вашому місці подзвонила в свою місцеву податкову і на гарячу лінію за консультацією
Quote
Account2012
предприятие на общей системе, не платильщик НДС.
З/п еще не выплачивали

а зарплату хоч нараховували, скільки працівників на підприємстві?
звіт до фонду зайнятості подавали?
Раніше було, що новостворені могли не подавати баланс протягом 24 місяців, ПДВ подавали за повний місяць (тобто якщо ви створені в вересні - то в листопаді за жовтень+частина вересня, декларація по прибутку - повний квартал (тобто за 4 квартал + частина 3 від моменту створеня). Що стосується підприємства на єдиному не знаю, бо в мене було на азагальній. Якщо було нарахування з/п - звіт по ЄСВ + 1ДФ.
Вибачаюсь за невірну інформацію на рахунок фінзвітності .Перший звітний період новоствореного підприємства може бути меншим за 12 місяців, але не може бути більшим за 15 місяців. Тоюто можна було подавати баланс через рік з моменту створення.
Что-то я ничего не поняла. В сентябре зарегистрировались.
Баланс когда сдавать?
За 9 месяцев нужно или уже за год?

Декларации о прибыли сейчас как сдают ? раз в год или квартал? Если у предприятия еще оборотов нет, на общей системе, не НДС?
деку по прибыли - годовую (ст.57.1)
баланс для малышей - годовой

Баланс вы можете сдать через год. Декларацию тоже за год.
а где написано что баланс 1 раз в год? где я могу почитать это?
Я веду предприятие, тоже пустышка, и сдаю каждый квартал баланс....
Quote
Account2012
а где написано что баланс 1 раз в год? где я могу почитать это?
Я веду предприятие, тоже пустышка, и сдаю каждый квартал баланс....

[buhgalter911.com]

Quote
rainy_days
Quote
tiger1
И у меня тоже вопрос- в конце августа откріли фирмі- на обшей системе без НДС, а с октября уже взяли св-во ЕН 4 группа- вопрос-нужно ли за ІІІ кв. сдавать Деку по прибіли??Или ее вообще не должно біть?

я б на вашому місці подзвонила в свою місцеву податкову і на гарячу лінію за консультацією

Звонила!!!Дык, "відповіді на Ваше запитання в єдиної базі немає...Почекайте поки з'явиться"!!!!!!!!!!... Еще месяц назад звонила- и все безрезультатно....раньше, пока не было ЕБЗ, налоговики зачитывали нам по телефону статьи НКУ, не вникая и не слыша смысл твоего вопроса- , сами знаете как это было в 2011-2012ггspinning smiley sticking its tongue out , а теперь без ЕБЗ уже и думать не могут сами, для них ЕБЗ- как искусственный мозг >smiling smiley
Вопрос похожий - ООО открыла 15 августа, в штате числится только директор, з/п не начисляла, Сдала отчет по ЕСВ нулевой - приняли, какие еще отчеты нужно сдавать? По прибыли и балансу я поняла можно сдавать через год. а 1 ДФ нужно сдавать?
tiger1

тоді давайте думати разом smiling smiley

Декларацію у новачків не приймають за не повний період діяльності, та і в Законі написано, що новостворені авансових внесків не платять і декларацію подають річну.
Але якщо Вас вже перевели на ЄП, то як ви можете подавати звіт, який по суті своїй не передбачено подавати на іншій системі оподаткування? smiling smiley
Quote
Ulianna
Вопрос похожий - ООО открыла 15 августа, в штате числится только директор, з/п не начисляла, Сдала отчет по ЕСВ нулевой - приняли, какие еще отчеты нужно сдавать? По прибыли и балансу я поняла можно сдавать через год. а 1 ДФ нужно сдавать?

1ДФ подаєте якщо у вс були розрахунки з фіз.особами в цей період. Якщо не було, то нічого не подаєте.
Quote
rainy_days
tiger1

тоді давайте думати разом smiling smiley

Декларацію у новачків не приймають за не повний період діяльності, та і в Законі написано, що новостворені авансових внесків не платять і декларацію подають річну.
Але якщо Вас вже перевели на ЄП, то як ви можете подавати звіт, який по суті своїй не передбачено подавати на іншій системі оподаткування? smiling smiley
вроде все правильно, но в каком-то периоде все-таки нужно сдать деку по прибіли- и думаю,что єто явно будет не за год)), раз ЕН будет за 4-*й кваратал...Попробую я им закинуть за неполній 3-й....и посмотрю- откажут, так и пусть, примут- вроде как чиста совесть, да и не жалко ниск-ко- много времени не надо на пустішкуsmiling smiley За сдачу "ненужного" отчета вроде еще штрафов не придумали, надо бы успеть пока не ввелиspinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000386