Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

штраф 8500 за “обмеження або відмову в реалізації прав споживачів"

Відправлено користувачем vito4ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
согласно постанове 727 от 02.10.12 "за обмеження або відмову у реалізації прав споживачів щодо вільного вибору продукції та форм її оплати суб'єктів господарювання штрафуватимуть" . Это кого касается???


да, спасибо, разобралась. Получается налоговая на 8500 оштрафует и "споживачі" на 8500 за отсутствие терминала?
Получается у меня в поселке меньше 25000населения,РРО есть,но платежный терминал мне не надо?Я правильно понял?
С численностью населения, понятно. А какие субъекты хоз. должны его ставить, только у кого стоит РРО? Если я плательщик ед. налога,2 группа, работаю без РРО, должен ли у меня стоять терминал? Об этом ничего не сказано в постанове...
Получается ,что в постановление 878 от29.09.2010 изменений нет?Кому было разрешено работать без терминалов,те так и работают?Мне, конкретно,надо терминал-население менее 25000,но есть РРО и общая система налогообложения.
Quote
irina1111
С численностью населения, понятно. А какие субъекты хоз. должны его ставить, только у кого стоит РРО? Если я плательщик ед. налога,2 группа, работаю без РРО, должен ли у меня стоять терминал? Об этом ничего не сказано в постанове...

все сказано

1. Установити, що суб'єкти господарювання, які провадять
діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та
послуг і які відповідно до закону використовують реєстратори
розрахункових операцій
, повинні здійснити перехід на обов'язкове
приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків
за продані товари (надані послуги):
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999996