Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

підприємець на загальній системі

Відправлено користувачем gal7 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В жовтні на рахунок прийшло 5000 грн. З яких я маю заплатити ЄСВ 34,7% - 1735 грн і ПДФО 15% - 750 грн? І коли має відбутись сплата цих податків?
ЕСВ вы будете платить в следующем году, после сдачи отчета.
НДФЛ в начале 2014 года сдадите отчет за 2013 год, где будет указана сумма НДФЛ, которую надо заплатить и тогда заплатите.
Если вы на ОС не с начала года, а перешли например в октябре то отчет будете подавать в следующем году (за 2013 год нужно будет, и возможно за 4 кв.2013 точно незнаю).
дякую, так перейшли з жовтня на загальну систему до цього завжди були на єдиному податку


В жовтні на рахунок прийшло 5000 грн. З яких я маю заплатити ЄСВ 34,7% - 1735 грн і ПДФО 15% - 750 грн? І коли має відбутись сплата цих податків?




ЕСВ и НДФЛ у вас будет другой ,если у вас будет в ноябре и декабре доход
Quote
gal7
В жовтні на рахунок прийшло 5000 грн. З яких я маю заплатити ЄСВ 34,7% - 1735 грн і ПДФО 15% - 750 грн? І коли має відбутись сплата цих податків?
А що, витрат зовсім нема? Ви сплачуєте ПДФО і ЄСВ по різниці між доходом і витратами.
Якщо ж витрат не передбачується, то рекомендую заплатити ЄСВ авансом (у цьму році у розмірі 1288,05) тоді зможете його включити в затрати, таким чином зменшивши і ПДФО і ЄСВ, тобто замість 1735 грн. ЄСВ сплатите тільки 1288,05, а ПДФО тільки 556,79
Ну і відповідно, кожна витрата зменшить ваші податки. Успіхів.
rs_2012

Почему ЕСВ 1288,05 за этот год? Как вы посчитали?
Quote
Myami
rs_2012

Почему ЕСВ 1288,05 за этот год? Как вы посчитали?
Використала математику, 4-й клас. Нехай х - це сума витрат, яка буде дорівнювати сумі ЄС (у даному прикладі) відповідно маємо рівняння х=0,347*(5000-х), з якого легко отримуємо х = 1288,0475...
а ЄСВ в даному випадку треба заплатити в жовтні чи немає значення головне до кінця року?
І ще якщо наприклад я буду мати підтверджуючі витрати на даний дохід в сумі скажем 4500 грн. Тобто ЄСВ я вже мала б рахувати з різниці 500 грн. 500*0,347=173,50 грн? чи мінімально має бути сплачений податок не менше як з мінімальної ЗП тобто 398,01 грн?
Quote
gal7
а ЄСВ в даному випадку треба заплатити в жовтні чи немає значення головне до кінця року?
Ця витрата буде стосуватися доходу жовтня, тому, думаю, не мало б бути проблем, якщо ви її заплатите у листопаді наприклад (у строки сплати авансових платежів) або до кінця звітного року.
дякую дуже, виявляється на заг системі стільки нюансів...
Quote
gal7
І ще якщо наприклад я буду мати підтверджуючі витрати на даний дохід в сумі скажем 4500 грн. Тобто ЄСВ я вже мала б рахувати з різниці 500 грн. 500*0,347=173,50 грн? чи мінімально має бути сплачений податок не менше як з мінімальної ЗП тобто 398,01 грн?
Не менш як 398,01 за той місяць, у якому був дохід. Але витрати мають бути оплаченими, не забудьте.
Quote
gal7
дякую дуже, виявляється на заг системі стільки нюансів...
Так, дуже багато.
витрати мають бути оплаченими в тому ж місяці що й дохід отриманий чи не обовязково?
Quote
gal7
витрати мають бути оплаченими в тому ж місяці що й дохід отриманий чи не обовязково?
Найголовніше, щоб вони відносилися до доходу того місяця, а оплачені можуть бути і пізніше (але в цьму році).
"Отдохнуть нам надо Юрий Бенедиктович, а то все о Росси думаем"grinning smiley До речі винуватець цього торжества пропав без новин з поля бою.Давайте його дочекаємся. Брек.smiling smiley
Ой, якийсь глюк, це не в цю тему мало піти.
Quote
gal7
В жовтні на рахунок прийшло 5000 грн. З яких я маю заплатити ЄСВ 34,7% - 1735 грн і ПДФО 15% - 750 грн? І коли має відбутись сплата цих податків?
с учетом того, что до конца года возможны еще и доходы и расходы, невозможно ответить на этот вопрос.
по ЕСВ на общей системе физлица уплачивают взнос до 10 февраля года следующего (ч.8 ст.9 Закон№ 2464). сумма ЕСВ возможна: 3. Нарахування єдиного внеску здійснюється в межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом (ч.3 ст. 7 Закона № 2464), важно что максимум, это: максимальна величина бази нарахування єдиного внеску - максимальна сума доходу застрахованої особи, що дорівнює сімнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок.

НДФЛ также сейчас нельзя сказать что только по ставке 15%, в декларации будет расчитан среднемесячный доход и возможна ставка 17%, по итогам деки уплачивается НДФЛ с учетом уплаченных авансовых взносов в течении года
а ЄСВ на загальній системі і на єдиному податку підприємці платять на один і той самий рахунок?
Так...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой забула попередити - різняться рахунки лише по сплаті
за себе і за працівників...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000419