Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отражение услуг нотариусов в 1 ДФ

Відправлено користувачем Accountant21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! подскажите, пожалуйста, как отражается в 1 ДФ доход выплаченный нотариусу, если НДФЛ нотариус платил сам за себя? или не отражается вообще?
Просто в графах нараховано і виплачено, а де податок прочерки...,
код виплати 157



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите пожалуйста - за услуги нотариусу за заверение фотокопий регистрационных документов мы заплатили наличными. Справку он выдал на имя нашего сотрудника, который в свою очередь отчитался по авансовому отчету. Я тоже в этом случае отражаю услуги нотариуса с кодом 157? Но это же платила не фирма а физлицо(наш сотрудник).


Quote
Lina_Lina
Подскажите пожалуйста - за услуги нотариусу за заверение фотокопий регистрационных документов мы заплатили наличными. Справку он выдал на имя нашего сотрудника, который в свою очередь отчитался по авансовому отчету. Я тоже в этом случае отражаю услуги нотариуса с кодом 157? Но это же платила не фирма а физлицо(наш сотрудник).

так, ви також показуєте в 1ДФ його з кодом 157
Quote
Lina_Lina
Подскажите пожалуйста - за услуги нотариусу за заверение фотокопий регистрационных документов мы заплатили наличными. Справку он выдал на имя нашего сотрудника, который в свою очередь отчитался по авансовому отчету. Я тоже в этом случае отражаю услуги нотариуса с кодом 157? Но это же платила не фирма а физлицо(наш сотрудник).

Я бы авансовый отчет не проводила и в 1 ДФ не показывала. У нотариуса прошло , что услуга оказана физлицу, а не предприятию .
+100% згідна, по авансовому звіту відображати не треба.
Но он же хочет вернуть свои деньги назад, документы-то он заверял для фирмы.В справке нотариуса указаны его ФИО и ИНН(сотрудника).Мы часто у нотариуса заверяем доки(для участия в тендерах и т.д).
Кто хочет свои деньги вернуть назад? Сотрудник? По авансовому отчету?
Да,он заверял документы для фирмы и оплатил своими деньгпми.
Оформите авансовый отчет и выдайте сотруднику деньги.
Оформили и уже выдали. Сейчас у меня вопрос в другом. Нотариус в своей справке указывает ФИО сотрудника, а может правильнее писать Выдана ТОВ ***(через сотрудника).А то сейчас показавать нотариуса в 1ДФ а получается что он оказал услугу не ТОВ*** а физлицу.(сотруднику).
Да, не нужно показывать в 1-ДФ услуги нотариуса, все правильно нотариус написал в справке. Если действие прошло через сотрудника, а не через р/с - в 1-ДФ ничего не отображается.
• Категорія:
103. Податок на доходи фізичних осіб
• Підкатегорія:
103.25 порядок подання податковими агентами податкового розрахунку за ф. № 1ДФ
• Запитання:
Чи потрібно працівнику, який під час виконання службових функцій користувався послугами маршрутного таксі, отримувати копію витягу з Державного реєстру ЮО та ФОП, який надав ці послуги, якщо є оригінал квитка для відшкодування витрат та чи потрібно ЮО зазначати дані виплати ФОП в податковому розрахунку форми 1-ДФ?

• Відповідь:

Коротка:
Юридична особа при відшкодуванні витрат платника податків, які понесені ним під час відрядження, має право врахувати витрати за користування послугами маршрутного таксі за умови надання оригіналів квитків та без надання копії витягу з Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, якщо послуги маршрутного таксі надавала фізична особа - підприємець.

Оскільки, підприємство (юридична особа) лише компенсує витрати працівника на відрядження, тобто не є податковим агентом щодо фізичної особи - підприємця, то податковий розрахунок за формою № 1ДФ подавати не зобов’язано.
У меня часто сотрудники ездят в командировку. Привозят товарные чеки от ФОП. Я читала этот ответ из единой базы. И раньше не показывала в 1 ДФ. Но в последнее время читала, и на форуме бухгалтера отвечали что показывать нужно.
Я раньше показывала в 1-ДФ, с 4 кв.2013г. делать этого не буду - согласно разъяснения налоговой, эти разъяснения посоветовали аудиторы на семинаре.
мало того, у нотариуса нужно взять копию справки о постановке на учет в ГНИ и копию уведомления о регистрации в ПФ
Доброго дня. В мене таке питання.Нотаріус видав довідку де вказано, що він приватний нотаріус, вказане реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної діяльності №, від якого числа та ким видане, код платника податків також вказане. Ще в цій довідці вказано, що я вчиняла нотаріальні дії для підприємства. В 1-ДФ я показую його із кодом 157. ТАК? А копії документів потрібно в нього якісь брати чи ні?
Так, показувати з кодом 157, якщо послуги надав для підприємства + копія довідки від нього 4-ОПП.
Нет не показывать, поскольку вы не агент
Доброго дня, уважаемые коллеги! Пожалуйста помогите разобраться. Если частный нотариус дам нам справку, форму 4-опп и свидетельство про право на занятие нотариальной деятельностью. Нужны ли еще какие то документы? Надо ли на эту сумму начислять НДФЛ и ЕСВ? Первый раз с этим стыкаюсь и не могу никак разобраться.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336