Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Середній заробіток при застосуванні двомісячного періоду

Відправлено користувачем Мазій 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Я при відправленні працівників у відрядження нараховую їм за цей час середню заробітну плату, виходячи з двомісячного розрахункового періоду згідно ПОРЯДКУ №100. Мені при перевірці сказали, що я повина деяким працівникам донарахувати заробітну плату до розміру середньої заробітної плати, яка діяла на той час. Підскажіть, будь ласка, де це вказано, адже в порядку №100 такого нема?
посотрите в КзОТ, ст. 125, или какая там. Там прописано
Стаття 121. Гарантії і компенсації при службових відрядженнях
Працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями.
Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.
За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада).
Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.


Мазій а кто вас проверял - инспекция по труду?
Quote
Мазій
до розміру середньої заробітної плати, яка діяла на той час.

де діяла?

Наше підприємство - структурний підрозділ -філія, а перевіряв ревізор від юридичної особи.
Мені не зрозуміло: "Стаття 121. Гарантії і компенсації при службових відрядженнях. ...............Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.", я ж розраховую сер.зар. плату, а вона е може бути нижчою сер. заробітку (як його розрахувати)?
Мы долго разбирались с бухгалтером по зп. Пришли к следующему: при начислении зп за время пребывания в командировке в октябре , использовали предыдущие два месяца, согл пост №100. В тех двух месяцах, была зп - оклады и 10% премия. А в октябре руководство решило дать 25 % премии. И оказалось что среднедневной по 100 пост меньше чем средняя зп за октябрь. Заплатили просто оклад+25% премии. Вроде правильно. А там придут проверят - расскажут smiling smiley
В случае, если бы в октябре вообще не дали бы премию, то заплатили бы по 100 пост (т.е. средний за 2 пред. месяца)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999996