Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Списання товарів

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Списання товарів
Власник-директор підприємства хоче взяти для особистих потреб певну кількість товару (біля 100тис.грн. облікова вартість), на підприємстві є значна сума від’ємного ПДВ, тому 16тис. ПДВ умовної продажі не проблема(особливо після останіх розмов з податковою через від’ємне ПДВ).

Як краще оформити і яку вибрати причину списанння, щоб було потім меньше проблем???

Може бути: "використання товарів у негосподарській діяльності", чи краще "псування, пошкодження, нетоварний вигляд і т.д...."???
Re: Списання товарів
Так продайте их директору, и никаких списаний не надо.
Re: Списання товарів
Quote
Blick
Так продайте их директору, и никаких списаний не надо.

По-перше, директор буде винен гроші, а він платити не збирається;

По-друге, при продажі, податок на прибуток буде, теж не хочуть платити...


Re: Списання товарів
Робіть інвентаризацію,згідно неї виявлено псування,нетоварний вигляд і т.п,бажано вказати період побільше,я незнаю чи у вас великі обороти товару,щоб на 100 тис.списати.Прикиньте від останньої інвент.скільки часу пройшло і чи є у вас такий товар,який дійсно міг зіпсуватися і вперед.В мене навпаки ситуація,треба списати те чого нема,але ПДВ,прибуток ніхто не хоче платити,сиджу ,мучаюсь куди б той товар засунути.
Re: Списання товарів
Quote
wabaw111
Робіть інвентаризацію,згідно неї виявлено псування,нетоварний вигляд і т.п,бажано вказати період побільше,я незнаю чи у вас великі обороти товару,щоб на 100 тис.списати.Прикиньте від останньої інвент.скільки часу пройшло і чи є у вас такий товар,який дійсно міг зіпсуватися і вперед.В мене навпаки ситуація,треба списати те чого нема,але ПДВ,прибуток ніхто не хоче платити,сиджу ,мучаюсь куди б той товар засунути.

При оборотах за 9міс. більше 3млн. 100тис. буде не дуже багато???

Остання інвентаризація була в березні 2013р.

Товар- сантехнічна продукція, в основному залізяки. Чи не буде дуже підозріло, що залізяки на складі зіпсувалися???

Чи можуть спитати, куди ми діли кілька тон списаних залізяк??
Re: Списання товарів
Quote
Oleg_s
Quote
wabaw111
Робіть інвентаризацію,згідно неї виявлено псування,нетоварний вигляд і т.п,бажано вказати період побільше,я незнаю чи у вас великі обороти товару,щоб на 100 тис.списати.Прикиньте від останньої інвент.скільки часу пройшло і чи є у вас такий товар,який дійсно міг зіпсуватися і вперед.В мене навпаки ситуація,треба списати те чого нема,але ПДВ,прибуток ніхто не хоче платити,сиджу ,мучаюсь куди б той товар засунути.

При оборотах за 9міс. більше 3млн. 100тис. буде не дуже багато???

Остання інвентаризація була в березні 2013р.

Товар- сантехнічна продукція, в основному залізяки. Чи не буде дуже підозріло, що залізяки на складі зіпсувалися???

Чи можуть спитати, куди ми діли кілька тон списаних залізяк??

так, тут би виглядало, що треба акт від фірми яка приймає металобрухт про здачу від вас металобрухту.

краще продати і хай собі висить заборгованість дира перед фірмою, прибутку може і не бути або бути мінімальний (прибуток з націнки тільки)

Re: Списання товарів
Подскажите, как лучше поступить?
Мы МП на едином налоге без НДС.
У нас на складе числятся книги как товар. Цена одной книги до 100-150 грн. Какие есть варианты списания, кроме порчи?
Если списывать под мероприятие, например вручены членам делегации или участникам конференции, какие налоговые последствия?
Re: Списання товарів
лучше списать по причине негодности или срока годности - так проще, оформите документально, кучу подписей.
- если продавать - кто то кому должен будет денег
- если забрал директор - безоплатно полученные блага и т д
короче морока
и не обязательно делать инвентаризацию
Re: Списання товарів
У нас по причине негодности не получится. Книга свежая, только что выпущенная.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999998