Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Минюст распорядился отменить заявление о регистрации баз персональных данных

Відправлено користувачем let_natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В связи с усовершенствованием системы защиты персональных данных >grinning smiley<

з 1 січня 2014 р. вступає в силу закон який збільшує повноваження омбудсмена. В розпорядження Лутковської переходять всі персональні дані українців (Уповноважений має доступ до будь-якої інформації (документів) володільців або розпорядників персональних даних - нова редакція статті 23 Закону України «Про захист персональних даних»). Посада Омбудсмена в Україні скоро стане вищою за Президента та народних депутатів....


Anna, вы уже и сюда перебрались со своей пропагандой
це не пропаганда, а коментар
де ваш коментар, що пасував би до теми повідомлення? winking smiley
отправляла заявление о регистрации в 2011году,недавно пришел отказ в регистрации,сдавать еще раз или ждать нового года?В старой форме хоть разобралась,что надо,а как с нового года будет?
Quote
wabaw111
отправляла заявление о регистрации в 2011году,недавно пришел отказ в регистрации,сдавать еще раз или ждать нового года?В старой форме хоть разобралась,что надо,а как с нового года будет?
Аналогично, отпраляли в 2011, а 05.11.13 пришел отказ. Решила выждать, время расставит все по своим местам.
Колеги,січень 2014 настав. В грудні 2011 подала заяви на реєстрацію бази працівники,але свідоцтва так і не дочекалась...Цікаво тепер заново подавати заяву до уповноваженого?
Відмінили вже цю ахінею - живіть собі спокійно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Як відмінили? А на сайті уповноваженого з прав людини розміщено форми заяв,закон і т.д.
Правильно відмінили для таких як ми, а на сайті для
тих хто має такі бази і повинен їх реєструвать і таких
уже давно зареєстрували...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
elenka ua
Як відмінили? А на сайті уповноваженого з прав людини розміщено форми заяв,закон і т.д.
Отменили регистрацию баз сотрудников и контрагентов - т.е. того, что есть у всех.
Изначально закон был предназначен для регистрации баз данных в больницах, в школах, детсадах, у тех, кто собирает данные о клиентах (супермаркеты и т.д.), а народ массово ринулся сотрудников регистрировать....

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
я еще в 2011году зарегистрировала базы:
сотрудники
контрагенты
резюме ( не смейтесь, Платили агентству за подбор персонала)

все эти свидетельства есть у меня
что с ними делать?
В рамочку і на стєнку...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Теперь они имеют полное право вас проверять по этим базам и штрафовать.
Тем, кто не зарегистрировал такие базы, это не грозит.
Излишнее рвение не всегда полезно.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Когда-то была информация, что можно отзывать регистрацию.
Quote
Монна Нонна
Теперь они имеют полное право вас проверять по этим базам и штрафовать.
Тем, кто не зарегистрировал такие базы, это не грозит.
Излишнее рвение не всегда полезно.

как они достали.......
Не розумію, поясніть. В мене фірма зареєстрована 01,03,2012р. Бази не реєструвала (не до того було). Що тепер робити? Їх взагалі вже не треба реєструвати?
Розслабтеся і отримуйте задоволення...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Sony
Не розумію, поясніть. В мене фірма зареєстрована 01,03,2012р. Бази не реєструвала (не до того було). Що тепер робити? Їх взагалі вже не треба реєструвати?[/quote
уже не надо ничего регистрировать

Quote
Sony
Не розумію, поясніть. В мене фірма зареєстрована 01,03,2012р. Бази не реєструвала (не до того було). Що тепер робити? Їх взагалі вже не треба реєструвати?

уже не надо ничего регистрировать

Quote
Шустрик
Розслабтеся і отримуйте задоволення...

thumbs up
а я веду 2-е фирмы, которые зарегистрированы Бог весть когда. Расслабилась сразу же, как прочитала этот мутный Закон и поговорила с директором. Директор не по наслышке знает что такое базы данных, так как ведет деятельность связанную с криптографией.
І я так само - теж нервувала, а ділехтор мені і каже,
вам більше заняцця нічим - я і розслабилась...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037399999999999