Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Возвратная фин помощь в Отчете о налоговых льготах

Відправлено користувачем ksuha_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всем, здравствуйте! У меня такая ситуация. Возвратная фин помощь от учредителя получена в марте 2013, частично начали отдавать с апреля. За 6 месяцев в отчете я не показала льготу. В сентябре вся сумма была возвращена. Что мне делать? Какие суммы показывать в отчете за 9 месяцев и показывать ли вообще? Спасибо всем заранее.
Так від засновника 365 днів користування фін.допомогою
без податкових наслідків...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нашла в сборнике ТОП20 "Все о бухгалтерском учете" Вопрос в редакционную почту газеты "Все о бух учете" : Наше предприятие в 1 кв.2013 годаполучило от учредителя-физлица ВФП в сумме 12000 грн. Срок погашения приходится на 4 кв. этого года. Нужно ли ВФП отражать в Отчете о суммах налоговых льгот за 1 кв.2013 года?

Ответ:...рекомендуем вам включать в отчет...если на конец 1 квартала фин помощь от учредителя не вернут, советуем включить в отчет Льготу, размер которой составит 2280 грн (12000грн х 19%)

Тарас Шарый, эксперт, г. Киев

Я не пойму вообще от чего мне отталкиваться. Выслушаю все советы. Спасибо.


А подскажите, пожалуйста, в справочнике льгот я не могу найти код льготы по п.23 пп2 р.ХХ ПКУ "

23. Тимчасово до 1 січня 2014 року від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з постачання, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів та деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД ( 2371б-14 ) (крім брикетів та гранул товарної підкатегорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00) ( 2371б-14 ). Перелік таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Операції з вивезення в митному режимі експорту товарів, зазначених у цьому пункті, звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

{ частина 24, Підрозділ 2, Розділ XX } {ЗУ 4014-VI з .08.2011} "


Помогите, пожалуйста, кто сталкивался с этим!!!
Quote
ksuha_
А подскажите, пожалуйста, в справочнике льгот я не могу найти код льготы по п.23 пп2 р.ХХ ПКУ "

23. Тимчасово до 1 січня 2014 року від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з постачання, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів та деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД ( 2371б-14 ) (крім брикетів та гранул товарної підкатегорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00) ( 2371б-14 ). Перелік таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Операції з вивезення в митному режимі експорту товарів, зазначених у цьому пункті, звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

{ частина 24, Підрозділ 2, Розділ XX } {ЗУ 4014-VI з .08.2011} "


Помогите, пожалуйста, кто сталкивался с этим!!!

14010465

14010470

[www.nibu.factor.ua]
RAT, я перепрошую, але це вже старий справочник. Зараз станом на 01.10.13 року справочник 68/1, 68/2. Але чомусь він у мене не відкривається, я намагалася через різні істочники. Допоможіть, будь ласка, треба терміново.
[dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ksuha_
Нашла в сборнике ТОП20 "Все о бухгалтерском учете" Вопрос в редакционную почту газеты "Все о бух учете" : Наше предприятие в 1 кв.2013 годаполучило от учредителя-физлица ВФП в сумме 12000 грн. Срок погашения приходится на 4 кв. этого года. Нужно ли ВФП отражать в Отчете о суммах налоговых льгот за 1 кв.2013 года?

Ответ:...рекомендуем вам включать в отчет...если на конец 1 квартала фин помощь от учредителя не вернут, советуем включить в отчет Льготу, размер которой составит 2280 грн (12000грн х 19%)

Тарас Шарый, эксперт, г. Киев

Я не пойму вообще от чего мне отталкиваться. Выслушаю все советы. Спасибо.

Что за фантазии? Это разве льгота?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Шустрик
[dtkt.com.ua]

Я дуже дякую. Але це вже все я знаходила. У мене відкривається лише чотири сторінки. Може я не розумію? В цьому справочнику показуються лише ті коди, які змінюються по відношенню до старого справочника? Чи всі коди повинні бути?
Quote
Монна Нонна
Quote
ksuha_
Нашла в сборнике ТОП20 "Все о бухгалтерском учете" Вопрос в редакционную почту газеты "Все о бух учете" : Наше предприятие в 1 кв.2013 годаполучило от учредителя-физлица ВФП в сумме 12000 грн. Срок погашения приходится на 4 кв. этого года. Нужно ли ВФП отражать в Отчете о суммах налоговых льгот за 1 кв.2013 года?

Ответ:...рекомендуем вам включать в отчет...если на конец 1 квартала фин помощь от учредителя не вернут, советуем включить в отчет Льготу, размер которой составит 2280 грн (12000грн х 19%)

Тарас Шарый, эксперт, г. Киев

Я не пойму вообще от чего мне отталкиваться. Выслушаю все советы. Спасибо.

Что за фантазии? Это разве льгота?

+100, я вообще этот отчет не здавала и не собираюсь.
Quote
ksuha_
Quote
Шустрик
[dtkt.com.ua]

Я дуже дякую. Але це вже все я знаходила. У мене відкривається лише чотири сторінки. Може я не розумію? В цьому справочнику показуються лише ті коди, які змінюються по відношенню до старого справочника? Чи всі коди повинні бути?
открывается справочник нормально, вам нужен /2. и там 45 страниц...
Quote
RAT
Quote
ksuha_
Quote
Шустрик
[dtkt.com.ua]

Я дуже дякую. Але це вже все я знаходила. У мене відкривається лише чотири сторінки. Може я не розумію? В цьому справочнику показуються лише ті коди, які змінюються по відношенню до старого справочника? Чи всі коди повинні бути?
открывается справочник нормально, вам нужен /2. и там 45 страниц...


Може в мене щось з компом, але реально відкривається 4 сторінки, і все. Код 14010468 - це код пільги по дровам за другий квартал. Будь ласка, допоможіть, подивіться - змінився він чи ні. Я перепрошуюwinking smiley
Quote
ksuha_
Quote
RAT
Quote
ksuha_
Quote
Шустрик
[dtkt.com.ua]

Я дуже дякую. Але це вже все я знаходила. У мене відкривається лише чотири сторінки. Може я не розумію? В цьому справочнику показуються лише ті коди, які змінюються по відношенню до старого справочника? Чи всі коди повинні бути?
открывается справочник нормально, вам нужен /2. и там 45 страниц...


Може в мене щось з компом, але реально відкривається 4 сторінки, і все. Код 14010468 - це код пільги по дровам за другий квартал. Будь ласка, допоможіть, подивіться - змінився він чи ні. Я перепрошуюwinking smiley
14010468 Тимчасово до 1 січня 2014 року від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД (крім брикетів та гранул товарної підкатегорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00).

не изменился
Quote
RAT
Quote
ksuha_
Quote
RAT
Quote
ksuha_
Quote
Шустрик
[dtkt.com.ua]

Я дуже дякую. Але це вже все я знаходила. У мене відкривається лише чотири сторінки. Може я не розумію? В цьому справочнику показуються лише ті коди, які змінюються по відношенню до старого справочника? Чи всі коди повинні бути?
открывается справочник нормально, вам нужен /2. и там 45 страниц...


Може в мене щось з компом, але реально відкривається 4 сторінки, і все. Код 14010468 - це код пільги по дровам за другий квартал. Будь ласка, допоможіть, подивіться - змінився він чи ні. Я перепрошуюwinking smiley
14010468 Тимчасово до 1 січня 2014 року від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД (крім брикетів та гранул товарної підкатегорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00).

не изменился




Дуже-дуже-дуже дякую.
Quote
Монна Нонна
Quote
ksuha_
Нашла в сборнике ТОП20 "Все о бухгалтерском учете" Вопрос в редакционную почту газеты "Все о бух учете" : Наше предприятие в 1 кв.2013 годаполучило от учредителя-физлица ВФП в сумме 12000 грн. Срок погашения приходится на 4 кв. этого года. Нужно ли ВФП отражать в Отчете о суммах налоговых льгот за 1 кв.2013 года?

Ответ:...рекомендуем вам включать в отчет...если на конец 1 квартала фин помощь от учредителя не вернут, советуем включить в отчет Льготу, размер которой составит 2280 грн (12000грн х 19%)

Тарас Шарый, эксперт, г. Киев

Я не пойму вообще от чего мне отталкиваться. Выслушаю все советы. Спасибо.

Что за фантазии? Это разве льгота?

код 11020226
- є код - значить є пільга :=)

формально якбии такого не було, то ви би суму неповерненої ПФД від засновника мали би включити до доходу, а так 365 днів не включаєте - значить пільга :=)))

Quote
ksuha_
RAT, я перепрошую, але це вже старий справочник. Зараз станом на 01.10.13 року справочник 68/1, 68/2. Але чомусь він у мене не відкривається, я намагалася через різні істочники. Допоможіть, будь ласка, треба терміново.

взагалі то чинними є довідники № 67/1 та 67/2 станом на 01.09.13 р.

Quote
Galla
Quote
ksuha_
RAT, я перепрошую, але це вже старий справочник. Зараз станом на 01.10.13 року справочник 68/1, 68/2. Але чомусь він у мене не відкривається, я намагалася через різні істочники. Допоможіть, будь ласка, треба терміново.

взагалі то чинними є довідники № 67/1 та 67/2 станом на 01.09.13 р.

Є вже більш нові довідники 68/1 і 68/2 станом нв 01.10.13
Quote
ksuha_
Всем, здравствуйте! У меня такая ситуация. Возвратная фин помощь от учредителя получена в марте 2013, частично начали отдавать с апреля. За 6 месяцев в отчете я не показала льготу. В сентябре вся сумма была возвращена. Что мне делать? Какие суммы показывать в отчете за 9 месяцев и показывать ли вообще? Спасибо всем заранее.


Galla, ну то яка думка у Вас з цього приводу? Якщо вже вся сума повернена в вересні, що мені показувати і чи показувати взагалі? Дякую.
Quote
ksuha_
Quote
ksuha_
Всем, здравствуйте! У меня такая ситуация. Возвратная фин помощь от учредителя получена в марте 2013, частично начали отдавать с апреля. За 6 месяцев в отчете я не показала льготу. В сентябре вся сумма была возвращена. Что мне делать? Какие суммы показывать в отчете за 9 месяцев и показывать ли вообще? Спасибо всем заранее.


Galla, ну то яка думка у Вас з цього приводу? Якщо вже вся сума повернена в вересні, що мені показувати і чи показувати взагалі? Дякую.

я би не показувала :=)

Quote
ksuha_
Quote
Galla
Quote
ksuha_
RAT, я перепрошую, але це вже старий справочник. Зараз станом на 01.10.13 року справочник 68/1, 68/2. Але чомусь він у мене не відкривається, я намагалася через різні істочники. Допоможіть, будь ласка, треба терміново.

взагалі то чинними є довідники № 67/1 та 67/2 станом на 01.09.13 р.

Є вже більш нові довідники 68/1 і 68/2 станом нв 01.10.13

де є ? :=) можете мені їх показати на сайті МДЗУ?

Quote
Galla
де є ? :=) можете мені їх показати на сайті МДЗУ?

сорі, дійсно на сайті МДЗУ є, а в ЛІЗІ чомусь № 67

работнику дали возвратную помощь.. ее то не надо же показывать в отчете по льготам. и еще льготы сдаются 1 раз годовой? Девиденди учредителю физлицу (если платили 5%) показываем в отчете.
Quote
taya2007
работнику дали возвратную помощь.. ее то не надо же показывать в отчете по льготам. и еще льготы сдаются 1 раз годовой? Девиденди учредителю физлицу (если платили 5%) показываем в отчете.

це все в 1ДФ має відображатися

код 153 для ПФД
код 109 для дивідендів

девиденды по льготам еще идут по прибыли - в 1 пп отражаем
Помогите с заполнением отчета.

Ситуация такая-

учредителем была предоставлена возвратная финансовая помощь в августе 2013 в сумме 7000 грн, что было отражено в отчете за 3,4 кварталы 2013.

Далее учредителем была предоставлена возвратная финансовая помощь в январе 2014 в сумме 3000 грн,

а в феврале 2014 вся помощь была возвращена в размере 10000 грн.


Что заполняем в отчете за 1 квартал 2014? 10000 грн, 3000 грн, или вообще ничего?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000447