Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

курьерская доставка периодических изданий

Відправлено користувачем cveta_2006 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите пожалуйста если к доставке периодических изданий привлекают курьерскую службу будет ли у них эта операция освобождаться от НДС согласно :
6. Тимчасово, до 1 січня 2015 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з виконання робіт та постачання послуг у видавничій діяльності, діяльності з виготовлення та розповсюдження видавництвами, видавничими організаціями, підприємствами поліграфії, розповсюджувачами книжкової продукції, виробленої в Україні, операції з виробництва та/або постачання паперу і картону, вироблених в Україні для виготовлення книжкової продукції, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників українського виробництва, а також операції з постачання книжкової продукції, виробленої в Україні, крім реклами, послуг з розміщення матеріалів рекламного та еротичного характеру і видань рекламного та еротичного характеру.

Или на них это не распостраняется ?
поставку они не осуществляют, а для услуг они не являются "видавництвами, видавничими організаціями, підприємствами поліграфії, розповсюджувачами книжкової продукції"
Я немножко ошиблась со статьей кодекса согласно вот этой :
197.1.25. постачання (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок (крім видань еротичного характеру), учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників вітчизняного виробництва, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови, доставки таких періодичних видань друкованих засобів масової інформації на митній території України.


Ну я, наприклад, підписую Дт-Кт у Меркурія,
то вони мені дають полаткову з звільненням
від ПДВ в 11 колонці ПН і якраз згідно згаданої
вами статті...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Меркурий -это подписное агенство .у них льгота.а вот если бы к примеру Меркурий привлекает к доставке этих журналов стороннюю курьерскую службу .то у них (курьерки) тоже льгота .будет раз они доставляют эту подписку или нет?Помогите разобраться пожалуйста .как назло до 14 числа не работает консультация в налоговой .а мне это на понедельник нужно.Спасибо!
Ну таких тонкощів я не знаю - мені не
потрібно, я і не розбиралась, нажаль...sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ИМХО, на курьеров это не распространяется.
Меркурий распространяет издания, поэтому он имеет льготу.
Курьер может доставлять все что угодно, и от того, что он будет доставлять периодику, льгота у него не появится. Курьер - не распространитель.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
В продолжение темы:консультировалась в налоговой.ответы не однозначны .и да и нет .буду писать письменный запрос.Но у меня теперь возник вопрос.мы просто еще работали ранее с издательствами и начисляли НДС.но если сейчас придет ответ .и это будет льгота.то получается .что мы не имели права выписывать НН .и должны были распределять кредит? то что будет при проверки .обязательства оставят .а налоговый кредит пересчитают(перераспределят) и снимут с меня и с контрагента ?Неужели такое может быть?Такую идею мне подала знакомая бухгалтер-коллега...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039800000000001