Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ТОВ и 2 группа единщик

Відправлено користувачем Жека 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ТОВ и 2 группа единщик
ТОВ может работать с Чпшником который в 2 группе? спасибо!
Звичайно може... Для ТОВки ніяких проблем...
Проблеми будуть у ФОПа, коли він надаватиме
послуги ТОВці, яка не на єдиному податку...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ТОВ и 2 группа единщик
чп продает нам товар


Re: ТОВ и 2 группа единщик
есть некий приказ налоговой от15.02.12. - что ТОВ может работать с любой группой и включать в затраты - его не отменили ?
А причому тут наказ - читайте ПКУ
ст.291.4
2) друга група — фізичні особи — підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.

Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб — підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи — підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп;



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А для ТОВки - якшо є документи - все в витрати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ТОВ и 2 группа единщик
я что то не что 2 группа не может работать с юр. лицами на общей системе? в ст.291.4. -такого же не написано
Re: ТОВ и 2 группа единщик
ТОВ на общей системе может покупать товар у ФОП на ЕН 2гр.
Услуги покупать не может (это чревато для ФОП - прийдется перейти на 3 или 5 гр.).
Если доки на товар оформлены со всеми реквизитами, ТОВ имеет право на расходы.
Кроме того, целесообразно получить от ФОП копии регистр. документов.
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
Жека
чп продает нам товар
Товар продавати може, не переживайте.
Quote
Жека
я что то не что 2 группа не может работать с юр. лицами на общей системе? в ст.291.4. -такого же не написано

Ну чому ж не написано...
Читайте уважніше:
2) друга група — фізичні особи — підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.

Спочатку написано про послуги і платників єдиного, а після продажу товарів
про єдинй податок ні слова...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ТОВ и 2 группа единщик
спасибо большое Шустрикsmiling smiley
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Спрошу тут, чтобы не размножать темы.
Подскажите, если ФЛП зарегистрирован 16.09.2013, а свидетельство единого налога 2группы - с 1.10.2013. Получается, что за период 16.09-30.09 предприниматель был общесистемником? И ему нужно успеть сдать до 11.11.13г. имущественную декларацию? Я правильно понимаю?
Спасибо
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
nlikh
Спрошу тут, чтобы не размножать темы.
Подскажите, если ФЛП зарегистрирован 16.09.2013, а свидетельство единого налога 2группы - с 1.10.2013. Получается, что за период 16.09-30.09 предприниматель был общесистемником? И ему нужно успеть сдать до 11.11.13г. имущественную декларацию? Я правильно понимаю?
Спасибо
Обов'язково.
Re: ТОВ и 2 группа единщик
А разве общесистемники не раз в год отчитываются?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ТОВ и 2 группа единщик
177.5. Фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
Монна Нонна
А разве общесистемники не раз в год отчитываются?
Але там поруч
"177.5.2. Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування чи сплачували фіксований податок до набрання чинності цим Кодексом, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 цієї статті, що настануть у звітному податковому році."
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Це получається, що за перший квартал діяльності треба звітувати?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
Монна Нонна
Це получається, що за перший квартал діяльності треба звітувати?
Так, або перший квартал переходу на загальну. + Якось стикалася, що не новостворений але при переході не з початку року на єдиний теж треба подати квартальну з наростаючим підсумком.
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Дякую smiling smiley
Я сама ФОП на ЗС, за перший квартал після реєстрації таки відзвітувала, бо це був 4 кв. 2012р., а за 2013 рік квартальні не подавала. Вроді поки мовчать, нічого не кажуть smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Какой ужас sad smiley
А если успели за этот период получить доход? Какие последствия?
1) не зарегистрирована книга общесистемника;
2) не зарегистрирован РРО;
3) оплатить ЕСВ + 15-17% НДФЛ?
что еще?
Спасибо большое
Re: ТОВ и 2 группа единщик
А доход подтвержден документально?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
Монна Нонна
Дякую smiling smiley
Я сама ФОП на ЗС, за перший квартал після реєстрації таки відзвітувала, бо це був 4 кв. 2012р., а за 2013 рік квартальні не подавала. Вроді поки мовчать, нічого не кажуть smiling smiley
Ну правильно, Ви подасте вже річну. Все гаразд.
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
nlikh
Какой ужас sad smiley
А если успели за этот период получить доход? Какие последствия?
1) не зарегистрирована книга общесистемника;
2) не зарегистрирован РРО;
3) оплатить ЕСВ + 15-17% НДФЛ?
что еще?
Спасибо большое
Щось я Вас не розумію, Ви що, квитанції наліво і направо вже в вересні роздавали?
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
rs_2012
Quote
nlikh
Какой ужас sad smiley
А если успели за этот период получить доход? Какие последствия?
1) не зарегистрирована книга общесистемника;
2) не зарегистрирован РРО;
3) оплатить ЕСВ + 15-17% НДФЛ?
что еще?
Спасибо большое
Щось я Вас не розумію, Ви що, квитанції наліво і направо вже в вересні роздавали?

Это знакомый попросил посмотреть документы по его СПД, и я обратила на этот нюанс внимание. Когда спросила за доход, сказал что было поступление на р/с
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
nlikh
Это знакомый попросил посмотреть документы по его СПД, и я обратила на этот нюанс внимание. Когда спросила за доход, сказал что было поступление на р/с
Тогда вам РРО не надо, а все остальное надо smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Спасибо smiling smiley Наверное уже и книгу общесистемника не надо регистрировать... Пользуется книгой единщика
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
nlikh
Спасибо smiling smiley Наверное уже и книгу общесистемника не надо регистрировать... Пользуется книгой единщика
Так а эти доходы в сентябре - куда-то ж надо записывать?
Впрочем, я не владею этим вопросом.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Просто думаю, что задним числом книгу не зарегистрируют. Да и как предприниматель подаст заявление на книгу общесистемника, находясь на едином... sad smiley
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
nlikh
Спасибо smiling smiley Наверное уже и книгу общесистемника не надо регистрировать... Пользуется книгой единщика
Навіть не знаю, що порадити. Але це вже точно, що суму до доходу зарахують, а витрати - ні. Тому нехай Ваш підприємець приготується заплатити по повній 34,7% і 15%.
Re: ТОВ и 2 группа единщик
Quote
rs_2012
Quote
nlikh
Спасибо smiling smiley Наверное уже и книгу общесистемника не надо регистрировать... Пользуется книгой единщика
Навіть не знаю, що порадити. Але це вже точно, що суму до доходу зарахують, а витрати - ні. Тому нехай Ваш підприємець приготується заплатити по повній 34,7% і 15%.
+ штраф за відсутність книги
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044699999999998