Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

CAP/CIPA

Відправлено користувачем Elka2003 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
CAP/CIPA
Добрый день. Поделитесь опытом, пожалуйста, кому-то помогли сертификаты СAP и СIPA в карьере?
Re: CAP/CIPA
Знання як мінімум здобудеш, будуть знання - буде впевненість в своїх силах. Я вважаю що сертифікати - річ потрібна, а СIPA ще й досить престижно, правда потрібна сила волі щоб його отримати


Re: CAP/CIPA
Re: CAP/CIPA
Інвестиції в себе - самі вигідні, а гроші все рівно потратяться, якщо не на САР так на щось інше, можливо також не потрібне (наприклад будуть вільні гроші - захочеться мобільний або ноут/планшет покрутіше, або ще якусь не потрібну річ, яка через рік або два буде не потрібна)
Re: CAP/CIPA
А якщо здавати без треннінгів, так сам екзамен порядка 900 грн. коштує, для САР треба 4 екзамена - 3600 - не так вже і багато (придеться справді попотіти щоб здати їх самому, але економнішеsmiling smiley)
Re: CAP/CIPA
Те же знания можно и без экзаменов получить.
САР сейчас любой студент может сдать, и для меня это уже не бонус при приеме сотрудника.
Я сдала все экзамены без особой подготовки, просто на основании своего опыта.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: CAP/CIPA
А СІПА? Його так просто не здаш?
Re: CAP/CIPA
На CIPA требования повыше и уже нужно законченное высшее образование и какой-то опыт.
Но все равно это тоже сертификация для постсоветского пространства. В других странах она не котируется.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: CAP/CIPA
Quote
Steewen
А СІПА? Його так просто не здаш?
Думаю, опытный бухгалтер пойдет и нормально сдаст. Там нет ничего такого, что недоступно для понимания.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: CAP/CIPA
Есть на форуме кто сейчас сдает экзамены? Хотелось бы обсудить некоторые моменты не давно прошедшей сессии.
А еще задания и ответы к ним, которые размещены на сайте CAP/CIPA

У меня все больше и больше сомнений на счет честности этой конторы.
Очень уж часто у них встречаются обсурдные ответы на свои задания
Кажется, что это сделано специально,что бы мы за сдачу экзаменов платили по два раза.
Re: CAP/CIPA
Quote
Alexey_Donetsk
Есть на форуме кто сейчас сдает экзамены? Хотелось бы обсудить некоторые моменты не давно прошедшей сессии.
А еще задания и ответы к ним, которые размещены на сайте CAP/CIPA

У меня все больше и больше сомнений на счет честности этой конторы.
Очень уж часто у них встречаются обсурдные ответы на свои задания
Кажется, что это сделано специально,что бы мы за сдачу экзаменов платили по два раза.

так что там такие за задания?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036400000000003