Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВАЛЮТА!!!!!!

Відправлено користувачем ducunya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ВАЛЮТА!!!!!!
Народ помогите плз! Купили валюту 100 эвро (пример) она упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....? по возможности напишите проводки.... относится это к монетарным или немонетарным операциям......
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Що значить отправили получателю? (постачальнику мається на увазі?)
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Quote
ducunya
Народ помогите плз! Купили валюту 100 эвро (пример) она упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....? по возможности напишите проводки.... относится это к монетарным или немонетарным операциям......
монетарные и немонетарные статьи баланса бывают, а не операции. У вас обычная курсовая разница.


Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Quote
ducunya
Народ помогите плз! Купили валюту 100 эвро (пример) она упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....? по возможности напишите проводки.... относится это к монетарным или немонетарным операциям......
ну вроде так
312 334
942 334
вроде так
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Quote
TanyaOdessa
Quote
ducunya
Народ помогите плз! Купили валюту 100 эвро (пример) она упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....? по возможности напишите проводки.... относится это к монетарным или немонетарным операциям......
ну вроде так
312 334
942 334
вроде так
но воообще по курс разнице у меня такие проводки по документу покупка-продажа валюты, а если вы платёжку провели -то в проводках тоже будет 942 312 ...и разница
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
На скільки я зрозумів суть питання, то після купівлі валюти ми отримали 1000 грн. (за 100 євро), на наступний день коли курс виріс оплатили постачальнику цих 100 євро (які вже коштували 1100 грн.). Якщо так, тоді тут виникнуть курсові різниці по розрахунками з кредиторами (для її визначення потрібно знати яка подія відбулась раніше, якщо аванс тоді КР не буде) і в той же час по 312 рахунку
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Steewen, что-то Вы путаете. Эта разница на расчеты с поставщиком никак не влияет. У меня давно не было ВЭД, но насколько я помню, на 312 счет приходуется валюта по курсу НБУ. Если на следующий день курс НБУ изменился, курсовая разница идет в доход или расход.
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Я так понимаю у меня "расход"... и на какой счет отправить...
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
В питанні сказано "...упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....?"
Тобто ми будемо мати такі проводки
1) ДТ 312 Кт 334 - 100 (або 1000 грн)
2) Дт 312 Кт 714 - 100 грн. - (на наступний день)
а ще ж потрібно відобразити погашення зоборгованості
я так розумію у нас на 632 був КТ залишок і тепер ми його закриваємо.
Ось тут також виникнуть курсові різниці про які я писав раніше
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Quote
ducunya
Я так понимаю у меня "расход"... и на какой счет отправить...

Чого ж вирати, Ви купили 100 євро за 1000 грн., а на наступний день ці 100 вже коштують 1100 грн. Ви за день наварили 100 грн. на курсових різницях - це дохід.
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Quote
Steewen
В питанні сказано "...упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....?"
Тобто ми будемо мати такі проводки
1) ДТ 312 Кт 334 - 100 (або 1000 грн)
2) Дт 312 Кт 714 - 100 грн. - (на наступний день)
а ще ж потрібно відобразити погашення зоборгованості
я так розумію у нас на 632 був КТ залишок і тепер ми його закриваємо.
Ось тут також виникнуть курсові різниці про які я писав раніше
С проводками согласна, а по 632 это уже домыслы. В вопросе ничего об этом нет, может это вообще предоплата.
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Quote
Blick
Quote
Steewen
В питанні сказано "...упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....?"
Тобто ми будемо мати такі проводки
1) ДТ 312 Кт 334 - 100 (або 1000 грн)
2) Дт 312 Кт 714 - 100 грн. - (на наступний день)
а ще ж потрібно відобразити погашення зоборгованості
я так розумію у нас на 632 був КТ залишок і тепер ми його закриваємо.
Ось тут також виникнуть курсові різниці про які я писав раніше
С проводками согласна, а по 632 это уже домыслы. В вопросе ничего об этом нет, может это вообще предоплата.


Я ж так раніше і писав, що по курсовим різницям повязаним з валютою буде дохід, але можливі ще й курсові по розрахунку з контрагентами (якщо це не аванс) В 15:40 було написано.
Re: ВАЛЮТА!!!!!!
Quote
TanyaOdessa
Quote
TanyaOdessa
Quote
ducunya
Народ помогите плз! Купили валюту 100 эвро (пример) она упала на 312 счет по курсу 1000 грн, на следующий день отправили получателю эти же 100 эвро но по курсу уже 1100 грн.... 100 грн куда девать....? по возможности напишите проводки.... относится это к монетарным или немонетарным операциям......
ну вроде так
312 334
942 334
вроде так
но воообще по курс разнице у меня такие проводки по документу покупка-продажа валюты, а если вы платёжку провели -то в проводках тоже будет 942 312 ...и разница

буде 945, якщо курс впав і 714 - якщо виріс . Це все у випадку операційної діялності

На 942/711 відображаються витрати/доходи від операцій купівлі/продажу валюти

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000356