Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток 8

Відправлено користувачем ditya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Додаток 8
Добрый день! Пишу здесь, так как тут больше посещаемость. Подскажите, делаю Д8 к Декларации по НДС, возник вопрос: как правильно написать заявление, если несколько контрагентов нарушили оформление налоговой накладной? Как правильно сформулировать?

Re: Додаток 8
Напишите шо все СиБsmiling smiley
Re: Додаток 8
напримре, контрагенты А, В,С нарушили порядок заполнения налоговой накладной в части не верного указания одного из ее обязательных реквизитов (см.201.1)



Re: Додаток 8
там же по каждому отдельная строчка заполняется.
В чем проблема?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Додаток 8
Quote
Монна Нонна
там же по каждому отдельная строчка заполняется.
В чем проблема?
В сопроводительном письме, чтобы его как можно грамотней написать.

Re: Додаток 8
Quote
ditya
Quote
Монна Нонна
там же по каждому отдельная строчка заполняется.
В чем проблема?
В сопроводительном письме, чтобы его как можно грамотней написать.
да не надо его писать, оно не предусмотрено

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Додаток 8
Quote
ditya
Quote
Монна Нонна
там же по каждому отдельная строчка заполняется.
В чем проблема?
В сопроводительном письме, чтобы его как можно грамотней написать.

Я пишу на имя начальника ГНИ:
В дополнение к заявлению о нарушении поставщиком порядка заполнения налоговой накладной, направляем вам копии документов:.........
Re: Додаток 8
Quote
Sash_Nik
Quote
ditya
Quote
Монна Нонна
там же по каждому отдельная строчка заполняется.
В чем проблема?
В сопроводительном письме, чтобы его как можно грамотней написать.

Я пишу на имя начальника ГНИ:
В дополнение к заявлению о нарушении поставщиком порядка заполнения налоговой накладной, направляем вам копии документов:.........
Спасибо

Re: Додаток 8
Quote
Монна Нонна
Quote
ditya
Quote
Монна Нонна
там же по каждому отдельная строчка заполняется.
В чем проблема?
В сопроводительном письме, чтобы его как можно грамотней написать.
да не надо его писать, оно не предусмотрено

А підтверджуючі документи в канцелярію без листа здавать?!?!?!
Хто прийме, це по-перше, а подруге відмітка, шо прийняли на чомусь
повинна стоять...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Додаток 8
я писала такое
N 1/19 від 19.11.2013р. ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

ТОВ"ххх" відповідно до пункту 20 наказу Міністерства фінансів України від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» надає копії документів до Додатку 8 до податкової декларації з податку на додану вартість за жовтень 2013 року.
Продавцем – ТОВ «ххх» (ІПН , код за ЄДРПОУ ) порушені вимоги пункту 201.10. статті 201 Податкового Кодексу України в частині терміну реєстрації податкових накладних № від 17.10.2013, N від 18.10.2013, N від 21.10.2013р. в Єдиному реєстрі податкових накладних та оформлення податкової накладної (податкова накладна за формою затвердженою Наказом ДПА України від 21.12.2010 №969).

Додаток: Копії Податкових накладних № від 17.10.2013р., N від 18.10.2013р. N від 21.10.2013р. на 3 аркушах.
Копії накладних на отримання товару № від 17.10.2013р., N від 18.10.2013р. N від 21.10.2013р. на 3 аркушах.
Копії рахунків № від 17.10.2013р. N від 18.10.2013р. N від 21.10.2013р.на 3 аркушах.
Копії платіжних доручень № від 18.10.2013р., N від 18.10.2013р. N від 21.10.2013р.. на 3 аркушах


ДИРЕКТОР
Re: Додаток 8
Підскажіть будь ласка, а чи є якісь наслідки для покупця при оформленні Д8? вперше з таким стикнулась. І ще, якщо я здаю декларацію електронкою, то копіїї документів вручну доносить в податкову потрібно?...Дякую
Re: Додаток 8
Quote
katiatk
Підскажіть будь ласка, а чи є якісь наслідки для покупця при оформленні Д8? вперше з таким стикнулась. І ще, якщо я здаю декларацію електронкою, то копіїї документів вручну доносить в податкову потрібно?...Дякую

для покупателя будет только одно последствие - потеря НК, если не подать Д8
других не будет
копии документов+сопроводиловку вручную нести в свою налоговую до конца граничного срока сдачи деки

Re: Додаток 8
Дуже дякую. Завтра буду бігать...а ще в нас р.24 до 1000 грн...ото вже інспектор мене завтра зловить))
Re: Додаток 8
Подала дод.8 так як не була зареєстрована ПН,але копію надала тільки податкову/подумала,що жаліюся на регістрацію ,а не на факт поставки/.Сьогодні телефонує тьотя з ДПІ каже що зніме актом,або я здаю уточнюючу.Уточнюючу я подам,на вашу думку в листопад можна буде включити ці ПН знову зі скаргою?Десь проскакувало,що ніби дозволяється дод.8 подавати з ПН за минулий місяць.Допоможіть порадою
Re: Додаток 8
Quote
wabaw111
Подала дод.8 так як не була зареєстрована ПН,але копію надала тільки податкову/подумала,що жаліюся на регістрацію ,а не на факт поставки/.Сьогодні телефонує тьотя з ДПІ каже що зніме актом,або я здаю уточнюючу.Уточнюючу я подам,на вашу думку в листопад можна буде включити ці ПН знову зі скаргою?Десь проскакувало,що ніби дозволяється дод.8 подавати з ПН за минулий місяць.Допоможіть порадою

запоздавшие НН через дод.8 налоговики пока не разрешают включать
требуют месяц-в-месяц
якобы планируется с 1 января внести правки в НКУ и дать срок в 60 дней

а за что с вас хотят снять НК?
что не понравилось в предоставленных копиях?

Re: Додаток 8
Что только НН предоставила,а в НКУ написано накладная,чек
Re: Додаток 8
а никак нельзя договориться, чтоб быстро поднести копии платежки и РН?
сумма значительная?

Re: Додаток 8
Договориться не получиться,да и как-то не хочется,но и сумма относительная.Была надежда ,что можна протащить еще раз в дод.8.Что самое главное я в 09мес.2012г.сдавала первый раз дод.8 и за незнанием копии вообще не предоставила,после звонка с ГНИ сдала уточняющий и на след. месяц включила ее опять в дод.8-по сегодня тишина.
Re: Додаток 8
Quote
wabaw111
Десь проскакувало,що ніби дозволяється дод.8 подавати з ПН за минулий місяць.

В дод. 8 за листопад 2013 можна включати податкову накладну за жовтень 2013?
Re: Додаток 8
это рискованно....

Re: Додаток 8
Фіскали не пропустять,а на сайті дебету було що з Нового року можна буде на протязі 60днів.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033100000000003