Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДВ без р.23 і 24

Відправлено користувачем katiatk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДВ без р.23 і 24
Піжскажіть будь ласка, телефонувала інпектор за р.24 в декларації з ПДВ, в мене там 900 грн, половина оплачена, а решта ні (тянеться вже з півроку), сказала що я можу просто не вписувати ні в р.23 ні в р.24, а в наступній (має бути пдв до сплати), просто зменшити на цю суму. Наскільки це вірно? дякую
Re: ПДВ без р.23 і 24
А віддати їй ці гроші інспектор не просила? smiling smiley
Я в це не вірю. Нінаскільки.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ПДВ без р.23 і 24
так от і сумніваюсь, як не зробиш все не так - і їм не так, і нам не так...а якщо робити так як написано, то одразу перевірять почнуть...ще д.8 хочу додати, а потім як визнають не вірною, то тю-тю...


Re: ПДВ без р.23 і 24
Мне тоже в апреле звонили и просили убрать 24 строку, но даже не заикались о ее последующем восстановлении. Просто просили "потерять", типа ошибиться в заполнении. Я не повелась. Если ее убрать, потом можно восстановить только уточненкой, и то сомнительно, и примут ли... Потом тот же инспектор скажет, что нельзя сдавать уточненки в минус, т.к. будет проверка, или еще какой нибудь бред. Если есть возможность, лучше "потеряйте" какую-нибудь НН, чтоб обязательства перекрыли 24 строку. Инспектор на время успокоится, а в следующем месяце включите эту НН как опоздавшую.
Re: ПДВ без р.23 і 24
в мене р.22, вже ніякі пн не забереш. а податкзобовязань не вистачає( вирішила заповнити так як правильно і р.23.2 і р.24.
Re: ПДВ без р.23 і 24
И это правильно. Не нужно идти у них на поводу, себе дороже выйдет.
Re: ПДВ без р.23 і 24
просто я еще оч зеленая (2года)...и на нашем ТОВе еще проверок не было (5 лет работает)...стрьомноconfused smiley
Re: ПДВ без р.23 і 24
за 900 грн точно придут. Не ведитесь на их просьбы, их дрючат за 24 стр. поэтому они всех и обрабытывают, это их работа.
Re: ПДВ без р.23 і 24
Quote
katiatk
просто я еще оч зеленая (2года)...и на нашем ТОВе еще проверок не было (5 лет работает)...стрьомноconfused smiley
Не бойтесь, во-первых, нужно когда-то начинать пробовать себя в проверках. Ничего страшного в проверке по возмещению НДС нет.
Прийдут, НН посмотрят (хотя за вашими 900 грн. вряд ли, скорее всего, закроют камералкой). Если у вас все НН в наличии и правильно оформлены, то выпишут справку и все.
У меня суммы на возмещение в сотнях тысяч исчисляются. И ничего, прохожу проверки. Никто на мозги не капает.
Re: ПДВ без р.23 і 24
уже отправила, осталось в канцелярию попасть, и сдать лист к Д8. и ждать приговора!
Re: ПДВ без р.23 і 24
Не бойтесьsmiling smiley Удачи!
Re: ПДВ без р.23 і 24
Добрий день) результат р.23 - отримала листа про надання пояснення про причини виникнення суми БВ та копії доків( в переліку (огромном переліку від наказів до призначення гб і директора до виробничих запасів - можливо це стандартний набір), прошу допомогти з листом-відповіддю про підтвердження сум пдв (сума то майже 500грн))), що вкл-ся до пк.?можливо є якісь шаблончікі, або просто зразок гарної відповіді? Дуже дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309