Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Медку підписи ел. директора і колишнього бухгалтера, як замінити, щоб був підпис лише директора,?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо на підприємстві звільнився єдиний бухгалтер, всі обовязки перекладено на директора.


У Медку підписи ел. директора і колишнього бухгалтера, як замінити, щоб був підпис лише директора,?

Дякую!

**********************
а пряний вечiр так пахне...


1.Обратиться в Медок и поменять ключи(подпись только директора).
2.Подать данные 1-ПП в налоговую о увольнении бухгалтера
3.Поменять сертификаты в Медке и по новому заключить ел.договор с налоговой.
Нужно просто написать заявку "на відкликання сертифіката відкритих ключів ЕЦП" бухгалтера
Quote
irena123123
1.Обратиться в Медок и поменять ключи(подпись только директора).
2.Подать данные 1-ПП в налоговую о увольнении бухгалтера
3.Поменять сертификаты в Медке и по новому заключить ел.договор с налоговой.
К чему такие сложности? Если бы был новый бухгалтер, нужны были бы новые ключи на нового бухгалтера, а так менять ничего не надо. Когда я увольнялась в такой ситуации, я сама звонила в УСЦ, а не в Медок, и блокировала свою подпись. А в Медке просто выбрать необходимый комплект подписей без бухгалтера, но только после подачи 1-ОПП в налоговую. И сертификаты менять не надо, ничего ж в них не изменилось.
а 1ОПП через Медок можна подати?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
а на підпис податкових накладних можна поставити директора без здачі 1ОПП? є наказ по підприємству що підписує директор раніше підписував бухгалтер і в медку

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Quote
Міра
а 1ОПП через Медок можна подати?

вроде как нет, нужно нести к ним в окошко + копию приказа об увольнении ГБ
Quote
Міра
а на підпис податкових накладних можна поставити директора без здачі 1ОПП? є наказ по підприємству що підписує директор раніше підписував бухгалтер і в медку

я думаю, конечно, можно. просто там где, выставляются подписи поставить : директор-печатка

А по поводу того, чтобы не было подписи бывшего буха, то нужно просто удалить его сертификат из списка + поменять комплект подписей на отчетности с бухгалтер-директор-печать на директор-печать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000385