Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВЛАСНІ КОШТИ НА ПОТОЧНИЙ РАХУНОК !!!!

Відправлено користувачем Иногда могу 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
а зачем? если для ФОП на ОС пополнение собстенными деньгами не является доходом. плюс договор левой руки с правой рукой мне лично не кажется нормальным
Quote
accountent
Сам ФОп вносить собі на рахунок, як поворотну фінансову допомогу, через рік собі її поверне.
Quote
mazaj_888
а ще питання: як краще поповнити поточний рахунок для ФОП на заг.с-мі- власними коштами чи поворотною фін.допомогою?? якшо фін. допомогою, то хто її може надавати??
підскажіть будь ласка, а як цю повор.фін.допомогу оформити документально( договором між самим собою??) чи як?? я не можу розібратись(((
а чи може сам собі надати поворотну фін допомогу ФОП?? відпишіть будь ласка, бо не можу розібратись((


Quote
RAT
а зачем? если для ФОП на ОС пополнение собстенными деньгами не является доходом. плюс договор левой руки с правой рукой мне лично не кажется нормальным
і я так думаю. В нас перше поповнення є підстава-це кошти з депозиту, а на наступні поповнення я незнаю яку підставу для податківців придумати ( звідки гроші взялись??)
не нужен Вам никакой договор
у ФОПа общесистемника внесение собственных денег не попадает в доходы
внесите просто как "пополнение оборотных средств" и всё

Quote
mazaj_888
Quote
RAT
а зачем? если для ФОП на ОС пополнение собстенными деньгами не является доходом. плюс договор левой руки с правой рукой мне лично не кажется нормальным
і я так думаю. В нас перше поповнення є підстава-це кошти з депозиту, а на наступні поповнення я незнаю яку підставу для податківців придумати ( звідки гроші взялись??)

отдолжили у соседа...
налоговая не имеет права, в данном случае, требовать обоснование происхождения денег

дякую))) но все ж таки наша податкова...мае діло до всього нажаль. Я читала що треба мати якусь розумну підставу- шо це за гроші?? де вони взялися?? скільки років їх економили і т д )
а откуда они действительно взялись ?smiling smiley
не их дело
Quote
RAT
а откуда они действительно взялись ?smiling smiley
не их дело

да-да, так и отвечайте: "Не ваше дело"
хай краще податкова знаходить розумну підставу щодо питання, звідки взялися кошти
а в касу підприємець на загальній системі оподаткування має право прийняти поворотно-фінансову допомогу на розвиток п-кої діяльності....,а потім оплатити з цих коштів..комусь..там??
У предпринимателей кассы нет.
а як випутатись...?? підскажіть будь ласка..
пп оплатив...готівкою..через термінал послуги....як оприбуткувати? приходу немає..
та ще й загальна система
Якщо Вас хвилюють витрати на цю оплачену суму, то не оовязково фопу показувати прихід коштів,а потім їх витрату...достатньо документа про оплату та накладної або акта на імя ФОП...документ про оплату (квитанція терміналу у Вас вже є)..
Доброго дня!!! Будь ласка, підкажіть у даному питанні. ФОП на ЄП 3 група без ПДВ. Має відкритий поточний рахунок у банку (2600) та выдкритий на ФОП картковий рахунок (2605). Він постійно з 2600 перекидав на 2605 і знімав у банкоматі для своїх потреб. Тепер він хоче просто покласти кошти на 2605 (з хати принести, брат дав..). Які наслідки від цієї операціїї? Чи їх потрібно оподатковувати?
Разве карточный счет открывают на ФОП? Обычно на карточке указываются фамилия и имя,т.е. это ваша личная карточка. Не запрещено единоналожнику перечислять дельги на свою личную карточку без налогов, но нельзя сбрасывать таким образом суммы с т/с на чужие карточки. Исключение составляют ваши наемные работники
В Приваті, наприклад, а може і в інших банках карточку
видають як додаток до рахунку відкритого на ФОПа - тоді
краще не змішувать "мухи з котлєтами"...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Это замена чековой книжки, все деньги с т/с можно с помощью этого пластика снять в банкомате или оплатить покупку в магазине, ничего переводить не нужно
Добрый день, подскажите, у меня ПП на 3 групе, и я перевела деньги с Укр.. банка на Приватбанк деньги, (оба счета принадлежвт ПП), считаеться ли это моим доходом? спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000358