Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Підприємцям потрібно подавати дані про вакансії в Державну службу зайнятості за новими формами

Відправлено користувачем Сюзанна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
[www.kmu.gov.ua]
Зазначимо, що раніше аналогічний звіт подавали лише юридичні особи. Тепер же його доведеться складати і приватним підприємцям. Причому, заповнювати його повинні всі підприємці, які планують оформити трудові відносини з новим найманим працівником, незалежно від системи оподаткування.
Достали.sad smiley Зачем им подавать этот отчет , если предположим предприятие без их участия приняло нового работника взамен уволенного . Я бы еще могла понять если бы на вакантную должность был кто-то принят по их направлению.

Кто нибудь подавал уже форму 3-ПН в ЦЗ после 12.07.2013? Надеюсь работника , которого приняли на вакантное место не надо тащить в центр занятости ?
Я с 22.07.2013г. принимаю 2-новых людей на работу, нужно ли мне сдавать отчет 3-ПН?


Как сказали в фонде, отчет сдается если открывается вакансия. Даже если вы сегодня открыли и сегодня же приняли человека, то нужно сдавать.
Мне сказали в нашем центре занятости (г. Ровно), что если на вакантное место сами нашли человека и приняли на работу, то он должен с паспортом и кодом метнуться в фонд (даже если человек не был на учете в центре занятости), а они там сделают отметку, что наша вакансия закрыта. И всё, можно работать.
А при подаче 3-ПН можно их предупредить, что на данную вакансию предприятие самостоятельно найдет человека, тогда они вакансию просто не запускают в общий доступ. Но 3-ПН в любом случае нужно обязательно подавать.
В форме 3-ПН (как сказали в фонде, г.Киев) есть возможность указать кто ищет претендента на вакансию. Если предприятие само, то заполняется только 1 раздел, если этим будет заниматься фонд, то необходимо дать полное описание вакансии. А чтобы сотруднику ехать в фонд и отмечаться впервые слышу.
Была на семинаре, нам говорили, что 3-ПН теперь подается не тогда, когда появляется вакансия, а только тогда, когда работодатель будет нуждаться в помощи центра занятости по заполнению этой вакансии. 4-Пн, только если это массовое сокращение (свыше 20% штата). А инвалидов принимать только по справке из Минздоха о том, что это его единственное место работы и принимать только на полный рабочий день, если в его мед. справке не написано иного (иначе его нельзя будет включать в квоту 4% по инвалидам).
В общем, я так поняла, что каждый как хочет так и трактует подачу этих отчетов.confused smiley
А инвалидов принимать только по справке из Минздоха о том, что это его единственное место работы и принимать только на полный рабочий день, если в его мед. справке не написано иного (иначе его нельзя будет включать в квоту 4% по инвалидам).
Что за бред? Какую еще справку Минздох выдавать будет? То, что это его основное место работы, подтверждается наличием у него на руках трудовой книжки при приеме, а потом наличие этой книжки на предприятии. И зачем единственное место работы? Инвалид что не может по совместительству еще где-то работать, ведь там его в квоту не включают. И интересно, если в мед.справке написано, что он должен неполный день работать, тогда в квоту можно?
Сегодня сдавал (Днепропетровск) 3-ПН- при мне пугали штрафами за не подачу. Были люди которые принесли 5-ПН - было сказано -по желанию.
Quote
Сегодня сдавал (Днепропетровск) 3-ПН- при мне пугали штрафами за не подачу

норма?
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ НА РИНКУ ПРАЦІ

Стаття 50. Участь роботодавців у забезпеченні зайнятості населення
........
3. Роботодавці зобов'язані:

1) забезпечувати гідні умови праці, які відповідають вимогам законодавства в сфері оплати праці, охорони і гігієни праці;

2) вживати заходів для запобігання масовим вивільненням, у тому числі шляхом проведення консультацій з профспілками з метою розроблення відповідних заходів, спрямованих на пом'якшення їх наслідків і зменшення чисельності вивільнених працівників;

3) здійснювати інші заходи щодо сприяння зайнятості населення, передбачені колективними договорами та угодами, укладеними на національному, галузевому та регіональному рівнях;

4) своєчасно та в повному обсязі у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, за погодженням з центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у галузі статистики, подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про:

попит на робочу силу (вакансії);

заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання за два місяці до вивільнення;



Стаття 53. Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення

1. Посадові особи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, а також фізичні особи – підприємці, винні у порушенні законодавства про зайнятість населення, несуть відповідальність згідно із законодавством.

2. У разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 цього Закону, з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

3. У разі провадження суб'єктом господарювання діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном без отримання відповідної ліцензії або наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця без отримання відповідного дозволу стягується штраф у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

4. У разі неподання або порушення порядку подання суб'єктом господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні, відповідно до цього Закону відомостей про працевлаштованих ним осіб стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

5. У разі застосування роботодавцем праці іноземців або осіб без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця:

на умовах трудового або іншого договору без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства, стягується штраф за кожну особу у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення;

на інших умовах, ніж ті, що передбачені зазначеним дозволом, або іншим роботодавцем, стягується штраф за кожну особу у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

6. У разі неподання або порушення роботодавцем установленого порядку подання даних, передбачених абзацом третім пункту 4 частини третьої статті 50 цього Закону, стягується штраф у чотирикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.
абзацом третім пункту 4 частини третьої\\\

хорошо посчитайте абзацы cool smiley
попит на робочу силу (вакансії); - это второй абзац, а штраф за третий.
Quote
Elenka_28
Я с 22.07.2013г. принимаю 2-новых людей на работу, нужно ли мне сдавать отчет 3-ПН?
Наш центр занятости сказал сдавать.
Quote
Sunrise
Мне сказали в нашем центре занятости (г. Ровно), что если на вакантное место сами нашли человека и приняли на работу, то он должен с паспортом и кодом метнуться в фонд (даже если человек не был на учете в центре занятости), а они там сделают отметку, что наша вакансия закрыта. И всё, можно работать.
А при подаче 3-ПН можно их предупредить, что на данную вакансию предприятие самостоятельно найдет человека, тогда они вакансию просто не запускают в общий доступ. Но 3-ПН в любом случае нужно обязательно подавать.

а в які терміни подається звіт 3-ПН ? дякую..
а не быстрее было саму форму найти и порядок ее заполнения?

"2.1. Форма подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансії(й). Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником."

[search.ligazakon.ua]
так згідна...сорі...eye popping smiley, але прийняла людину 16.07...сьогодні занесла звіт...і не прийняли, бо вже пізно...було сказано, що потрібно було подати звіт...в день прийому людини на роботу...аут...confused smiley
прийняла...добавила в штат ще одну посаду...виходить створила нове робоче місце...
незнаю, як бути...? думаю.., якщо я не права...оформлю людину по договору цпх на 10 днів, а потім на постійне місце роботи...
Я бы не заморачивалась. Не приняли и не надо. Вакансии ж сейчас уже нет. И у разных ЦЗ свое видение необходимости сдачи 3-ПН при приеме работника самостоятельно.
ИМХО, если внесли должность в штатное расписание и в тот же день приняли работника, то никакой вакансии нет и отчет по вакансиям подавать не надо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037099999999998