Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заповнення авансового від руки чи друкованим методом?

Відправлено користувачем Zelenaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, всім, у мене питання. Чи я маю право авансовий звіт заповнювати в програмі, а не вимагати заповнювати його від руки підзвітну особу? Ніде не можу знайти потрібну інформацію.
Я всегда так делаю. А подотчетное лицо расписывается. При проверке инспектор, которая проверяла НДФЛ и авансовые, меня похвалила, сказала, что редко у кого такой порядок в документах встретишь.
Я де не читала, пишуть що повинна підзвітна особа, але це накладно. Бо постійно приходиться виправляти або взагалі самій робити.


У меня тоже этот вопрос недавно возник, т.к. если буквально читать "Порядок заполнения отчета об использовании средств, выданных на командировку или под отчет", то подотчетное лицо собственноручно должно составлять отчет:

"5. Звіт складається платником податку (підзвітною особою), що отримала такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.
Фізична особа, що отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: "Звіт перевірено", "Залишок унесений (перевитрата видана) у сумі за касовим ордером", бухгалтерських проводок, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, що надала такі кошти; "Звіт затверджено", які підписуються керівником (податковим агентом)."


С другой стороны, у меня на разных фирмах отчеты уже более 10 лет заполнялись в 1С и проверки раньше никаких претензий не высказывали.
А теперь принялись цепляться к размеру букв и выравниванию полей, так что не знаешь, что и ждать.
Quote
Zelenaya
а розписку відриваєте?
А шо ее еще и отрывать надо???
Як я розумію, то до розписки налогова немає ніякого стосунку, це внутрішня справа підприємства. Якщо є такий момент що бухг. забув провести, або загубив серед документів звіт, по підзвітна особа підстрахує себе цією розпискою.
Я заповнюю за працівників вручну + друкую з 1С.
Quote
accountent
Я заповнюю за працівників вручну + друкую з 1С.

тобто у вас є звіти і друковані і заповнені від руки?
Так, заповнені - з підписами, а роздруковані з 1С - підтвердження, що не забула провести в обліку.
девочки, не морочьте голову
авансовый может быть заполненным как от руки, так и с помощью каких то программ, причем часть может быть от руки, а часть напечатано
///Фізична особа, що отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту///
эта фраза не означает, что физособа не может запополнить авансовый на компе


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000337