Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи правомірно постачальник надає тільки акт на виконані роботи при встановленні системи моніторингу GPS на автомобіль?

Відправлено користувачем GalynaS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи правомірно постачальник надає тільки акт на виконані роботи при встановленні системи моніторингу GPS на автомобіль? Ми купили у ньоо цю систему і вони ж її встановили на наш автомобіль. Я вважаю, що потрібно надати нам ще видаткову накладну на продаж цієї системи. Бухгалтер відмовляється, оскільки вважає, що в договорі вписала кошторис і там видно два пункти, система і монтаж...
Якшо працюєте в 1-С 8.2, там можна замовити
додатковий акт з матеріалами, в якому дві
таблички окремо з роботами(послугми) і окремо
виділені матеріали... В нас є ремонти обладнання
з матеріалами - я так своїм клієнтам і видаю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вибачте - виправляюсь...
"Якшо працюєте в 1-С 8.2" читать як
"Якшо ваш постачальник працює в 1-С 8.2"eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


так тут якраз їх бухгалтер впирається, не хоче переробляти, а мені це на збільшення бал. вартості ставити, і облікувати...А без видаткової ніяк...
Я би на вашому місці, в ситуації коли їх бухгалтер впираєцця, зробила б свій
документ в такому вигляді який ВАС влаштовує і дала їм на підпис...
може вона просто не хоче заморочуватись - в неї ж доходи ніхто не зніме...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
GalynaS
Чи правомірно постачальник надає тільки акт на виконані роботи при встановленні системи моніторингу GPS на автомобіль? Ми купили у ньоо цю систему і вони ж її встановили на наш автомобіль. Я вважаю, що потрібно надати нам ще видаткову накладну на продаж цієї системи. Бухгалтер відмовляється, оскільки вважає, що в договорі вписала кошторис і там видно два пункти, система і монтаж...

А вы хотели оприходовать эту систему как отдельный объект? Я не вижу проблемы, чтобы по такому акту оприходовать - вы же говорите, что в акте расписана стоимость самой системы и монтажа. Может, я и неправа, но это мое мнение...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999