Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кроме ПФ какие-то бланки менялись?

Відправлено користувачем Хельга 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
кажется тока ПФ

**********************************************************
Верю в смерть после жизни, любовь после секса, крем после бритья
А где можно блан скачать нового П.Ф. если есть то скиньте плиз 9488186@mail.ru Спасибки


натКа спасибо за пенсионный, говорят еще другие поменялись бланки страх и безработица Вы ничего не слышали? а % удержания поменялись в 2009 г.?
На сегодняшний день ничего не поменялось, но планируются изменения в отчислениях в фонды - соответстенно- будут меняться и сами формы. Ждемс, как только - обязательно известим!
натКа можно Вас попросить если узнаете скиньте на 9488186@mail.ru а то руководство в связи с кризисом от подписки на журнал бух. отказалось, а я еще дома в декрете подрабатываю тяжко без информации. Спасибки заранее.
Просто паникую что ничего не знаю про новшества 2009 г.
В пенсионном только в левой половинке шапки изменение?
Информация по-любому пройдет через новости сайта - туда доступ открыт всем. Да и на форуме вывесим обьявление.
Rebecca Автор строк:
-------------------------------------------------------
> В пенсионном только в левой половинке шапки
> изменение?

Да, только там, довавили строчку про инвалидов.
Странно, но я почему то не вижу эту строчку про инвалидов в бланке взятом по Вашей ссылке???
я понимаю,что в шапке. но там нет строки про инвалидов дайте еще раз плиз ссылку.
Додаток 23
до пункту 11.11 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та
застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне
страхування до Пенсійного фонду України





Міністерство, інший центральний орган
виконавчої влади ___________________
Місцезнаходження
(місце проживання) __________________
_____________ тел. __________________
Форма власності _________________
Код за ЄДРПОУ Середня чисельність працівників, які
(номер згідно з ДРФО) ________________ виконували роботи за договорами
№ реєстрації платника _____________ цивільно-правового характеру _______________
Назва банку ________________________ Кількість застрахованих осіб_________________
МФО ______________________________ у звітному періоді __________________________
№ п/рахунку _______________________ Обрана система оподаткування ______________
Платник ___________________________________________________________________________
(назва - для юридичної особи; прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи)




где?
Середньооблікова чисельність штатних працівників
облікового складу за звітний період (заповнюється
відповідно до наказу Держкомстату України від 28.09.2005 №286, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за №1442/11722) __________________ ,
у тому числі: середньооблікова кількість штатних працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлена інвалідність (заповнюється відповідно до наказу
Міністерства праці та соціальної політики України від 10.02.2007 №42, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.02.2007 №117/13384) __________________

******************************************************
Давайте жить дружно и помогать друг другу! winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040699999999999