Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відпуск 30 грудень 22 січень

Відправлено користувачем ukrsereda 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня шановні форумчани!
Маю наступне запитання:
Директор отримав та вже оплатив путівку від соцстраху в лікувальний санаторій термін путівки 31.12.13- 20.01.14.

Питання №1: Як краще відобразити відпуск (наприклад 31.12.13 за власний рахунок а з 01 січня у черговий щорічний)
чи все ж таки помучитися і зробити перехідний з грудня на січень??

Питання №2 Якщо відпуск перехідний як тоді його правильно відобразити у звітах??

Наперед вдячний за відповіді.
P.S. Вперше нараховую відпускні і тут на тобі така от закарлюка))
Я теж приєднуюся до цього питання. В мене шеф хоче відправити декількох працівників у чергову відпустку з 01 січня 2014 р. і виплатити відпускні в грудні.
Як правильно розрахувати відпускні?
Чи грудень буде входити в розрахунок?
І чи можна оформляти відпустку на 24 к.д. з 01 по 26 січня (01.01. - Новий рік, 07.01 - Різдво)
В звіті по ЄСВ за грудень показувати нарахування відпустки цим працівникам?
1. Декабрь в расчет отпускных не входит, если сотрудник идет даже с 31.12
2. отчете по ЕСВ за декабрь вы показываете тремя строчками: з/п за 12.13, с нее 3,6%кол-во дней в труд.отнош-31
Отпуск за 12.13, код типа платежа 10, за 12 2013, с него 3,6%
Отпуск за 01.14код типа платежа 10, за 01 2014, с него 3,6%
3. В отчете за январь будет только январская з/п, ЕСВ и кол-во дней в труд отн 31
Это все при условии начисления и выплаты в декабре 2013


Дякую за відповідь дуже зрозуміла та доступна.
От тільки будем виплачувати за заявою директора выдпускні в січна.знаю що це дрібне порушеня адмінштраф, але банально немає грошей((((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028700000000004