Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помогите пощитать податок!!!

Відправлено користувачем tavrosr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго Вас дня, у мене виникла невеличка проблема при розрахунку податку ПДФО і ЄСВ (34,7%) самозайнятої особи
дохід за 2013 рік був(для прикладу) 320 000 грн (доходи-вирати і з/п), праювали 8 місяців (діяльність відкрили в травні)
виходить місячний дохід 320 000:8=40 000
15% ПДФО 11470*15%*8=13764 грн
17% ПДФО (40 000- 11 470)*17%*8=38 800,8 грн
Всього сума ПДФО до сплати 52 564,8

ЄСВ 34,7%
за 1місяць виходиь 6 766,15 (Максимальний розмір заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески 19499 грн 01.12.2013 - 31.12.2013 - 20706 грн) за грудень 7 184,98
До сплати 54548,03 грн
Яка проблема при розрахунку, а те що я тепер не знаю як включити ЄСВ у витрати за 2013 рік чи вони будуть включені лише у витрати 2014 року. (В 2013 році перерахунків ЄСВ (34,7%) ми не робили)
Если бы Вы заплатили ЕСВ за 2013год в 2013 году, тогда бы могли включить в расходы.
Посчитали правильно
если я вас правильно поняла, то вы предприятие наняли человека для выполнения работы?
если да, то в расходы включается в том периоде, в котором вы осуществили начисление. Вы начисление делаете в декабре за 8 месяцев? у вас договор с физ. лицом? если да, то там должно быть оговорено, когда делаются начисления.


Нет, я бухгалтер у нескольких нотариусов. Были разъяснения ПФУ, что нужно платить если хотите поставить в расходы в том же году. На данный момент этот налог перешёл Минсдоху, может они придумают что-то новенькое.
По одній самозайнятій особі в 2013 роі ми лише перераховували ЄСВ за працівника(я їх включила у витрати) а ЄСВ за осбу (34,7) ми не перераховували. Виходить що ми рахуємо чистий дохід - це дохід загальний-витрати - витрати по з/п(в яку я включала ЄСВ3,6 і 36,76%) -ЄСВ (34,7% якщо ми його сплачували в 2013 році).Правильно?

По іншій самозайнятій особі було сплачено за 3 квартал 1194,03грн (ЄСВ)
Як в такому випадку порахувати податок
чистий дохід =загальний дохід-витрати-витрати по з/п(включаючи ЄСВ3,6 і 36,76%)-ЄСВ(364,7%)виплачений в 2013 році.
Тоді виникає ще одне питання при заповненні таблиці 5 по ЄСВ по самозайнятій особі там ми прописуємо чистий дохід в який вже включено ЄСВ(який було сплачено в 2013 році) чи може я не правильно розумію? І ще питання якщо будемо оплачувати ЄСВ то віднімати від суми ЄСВ який виходить по звіту за 2013р сумиу яку ми проплатили в 2013 році
Допоможіть будь ласка а то вже запуталисьconfused smiley
По першій самозайнятій особі все правильно...

А по другій в додаток 5, як по мені, потрібно в
сумі доходу заявленій в декларації зменшити
(в місяці коли сплачено) на цю сплачену суму.
Ви ж і в декларації про майновий стан повинні
її врахувати, шоб сума по декларації співпадала
з сумою в додатку 5... Сама я таких звітів не здаю,
але передивившись саме так би заповнювала...
Хоча коли сумніваєтесь - почекайте, можливо
ще хтось висловить свої міркування...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вже запуталась точно
по 1прикладу в таблицю 5 ЄСВ я пишу дохід 40 000(це середньомісячний) по всім місяцям (а не можна написати реальний чистий дохід по місяцям)

по 2 особі
А по другій в додаток 5, як по мені, потрібно в
сумі доходу заявленій в декларації зменшити
(в місяці коли сплачено) на цю сплачену суму.
Ви ж і в декларації про майновий стан повинні
її врахувати, шоб сума по декларації співпадала
з сумою в додатку 5... Сама я таких звітів не здаю,
але передивившись саме так би заповнювала...
Хоча коли сумніваєтесь - почекайте, можливо
ще хтось висловить свої міркування...

я так і не зрозуміла ЄСВ я включила у витрати і в декларацію, середньмісячний в мене виходить 20000 грн, сплатили в листопаді, по звіту ЄСВ за листопад виходить 6766,15, де мені зменшувати суму
Якраз потрібно писати реальний по місяцям...

Логіку включіть трохи...
Зменшувати суму доходу а не ЄСВ, на витрати в тому
місяці коли ви його сплатили і відповідно порахувати
ЄСВ...
На пальцях: від ваших середньомісячний за листопад
20 000 віднімаєте сплачену суму ЄСВ в листопаді і
з неї вираховуєте свій ЄСВ...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
По первому и второму самозанятому лицу в расходы берётся начисленная зп(без вычета ЕСВ и НДФЛ) + 36,76% на эту зп. Остальное правильно. Шустрик во всём права..
В расходы берётся начисленная зп(без вычета ЕСВ и НДФЛ) + 36,76% на эту зп, т.е. Ваши реальные расходы по зп наёмных работников. Остальное правильно. Шустрик во всём права..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030599999999992