Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи правильно видана ПН?

Відправлено користувачем rsn01 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго ранку!

Підкажіть будь ласка, я отримала від контрагента ПН.Якщо один договір/, а в день було декілька відгрузок по договору, тобто наприклад 3 видаткові накладні, то пн буде теж 3???? Чи потрібно робити одну ПН на всі відгрузки?
если бы я выписывала НН - то сделала их в таком колличестве, как и РН (т.е в паре РН/НН), так как РН может быть одна или двести и (по-сути) бухгалтер не вкурсе какая из них последняя.... - первая или 999.

в таком случае - не важно отгрузки по одному договору или по нескольким.
Если договор (счет) один, то и накладную можно одну. А вот в случае разных договоров (счетов) я бы настаивала на отдельных налоговых.


Quote
касимусик
если бы я выписывала НН - то сделала их в таком колличестве, как и РН (т.е в паре РН/НН), так как РН может быть одна или двести и (по-сути) бухгалтер не вкурсе какая из них последняя.... - первая или 999.

в таком случае - не важно отгрузки по одному договору или по нескольким.

я тоже так делаю - НН по РН, хоть и по одному договору, так просто удобнее и нам и покупателям

Quote
let_natali
Quote
касимусик
если бы я выписывала НН - то сделала их в таком колличестве, как и РН (т.е в паре РН/НН), так как РН может быть одна или двести и (по-сути) бухгалтер не вкурсе какая из них последняя.... - первая или 999.

в таком случае - не важно отгрузки по одному договору или по нескольким.

я тоже так делаю - НН по РН, хоть и по одному договору, так просто удобнее и нам и покупателям

thumbs up І я так роблю... І перевіряти легше...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274