Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новинки учёта-2014 eye rolling smiley

Відправлено користувачем Апельсинка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Давайте делиться, чтоб ничего не пропустить из "покращень".

Например, трудовые книжки уже не бланки строгой отчётности... и некоторые прочие тоже:

[news.dtkt.ua]

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
А были строгие?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Не забудьте сдаться в "несчастный случай" до 25:
[news.dtkt.ua]

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!


ничо вобще не помню, амнезияyawning smiley
Quote
Михаил
ничо вобще не помню, амнезияyawning smiley

о! это уже интересно
а где фотки?smiling smiley)

в шухлядке под замкомsmoking smiley
Quote
Михаил
в шухлядке под замкомsmoking smiley

интригуешь?winking smiley

я себе с 1 по 8 января такой список сочинила, чтобы ничего не забыть...на 24 пункта. И инвалиды, и фсс твп, и всякие там пильги-шмильги. И спд-шников сейчас ЕСВ в налоговую, а не в пф (кто ножками носит). И вроде ж по ПДВ новая декларация. Только не очень пока мне понятно с какого месяца.
Quote
Апельсинка
Давайте делиться, чтоб ничего не пропустить из "покращень".

Например, трудовые книжки уже не бланки строгой отчётности... и некоторые прочие тоже:

[news.dtkt.ua]

Згідно з Постановою КМУ від 25.12.2013 р. №955 деякі бланки виключено з переліку документів суворої звітності. Зокрема:

- книга реєстрації заяв про взяття на квартирний облік, книга обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень, облікові справи, ордери на жиле приміщення (облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов);

- книга реєстрації заяв про взяття на кооперативний облік, книга обліку осіб, які перебувають на черзі на вступ до житлово-будівельного кооперативу, облікові справи (облік громадян, які бажають вступити до житлово-будівельного кооперативу);

- трудові книжки;

- свідоцтво про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв;

- посвідчення і нагрудні знаки ветеранів війни та “Ветеран праці”;

- посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

- посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту;

- ліцензії на виробництво алкогольних напоїв або тютюнових виробів;

- ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами;


- посвідчення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- посвідчення донора крові;

- бланки довідок-рахунків, актів приймання-передачі транспортних засобів підприємств — виробників таких засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери;

- бланки дипломатичних та службових паспортів;

- особисті медичні картки;

- дипломи доктора й кандидата наук та атестати старшого наукового співробітника;

- протоколи перевірки технічного стану транспортного засобу.


>grinning smiley<
странно как это паспорт не исключили с бланков строгой отчетности, чего уж там
Лицензии не строгие ? "ну все, пропал дом" eye rolling smiley

слушайте, лицензии надо вообще отменить. просто отметкой в реестре заменить. во как я придумал grinning smiley
угу, все данные в едином реестре хранить
а его хакеры будут время от времени взламывать и ковырять....
и доказывай потом , что ты не серая ворона

Quote
Апельсинка
Не забудьте сдаться в "несчастный случай" до 25:
[news.dtkt.ua]

Спасибо- я вообще забыла про эту ведомость.



Люблю тебя, моя страна
Quote
Цветик
я себе с 1 по 8 января такой список сочинила, чтобы ничего не забыть...на 24 пункта. И инвалиды, и фсс твп, и всякие там пильги-шмильги. И спд-шников сейчас ЕСВ в налоговую, а не в пф (кто ножками носит). И вроде ж по ПДВ новая декларация. Только не очень пока мне понятно с какого месяца.

Цветик, поделись шпорой, плиз..Я за год все вообще забыла что куда и когда. Спасибо!!



Люблю тебя, моя страна
Quote
Цветик
я себе с 1 по 8 января такой список сочинила, чтобы ничего не забыть...на 24 пункта. И инвалиды, и фсс твп, и всякие там пильги-шмильги. И спд-шников сейчас ЕСВ в налоговую, а не в пф (кто ножками носит). И вроде ж по ПДВ новая декларация. Только не очень пока мне понятно с какого месяца.

В феврале за январь. В январе за декабрь старую еще



Люблю тебя, моя страна
В Киеве введена минимальная стоимость аренды у физлиц для расчета НДФЛ (решение горсовета от 02.10.2013 № 42/9630)
[www.interbuh.com.ua]

170.1.2. Податковим агентом платника податку — орендодавця під час нарахування доходу від надання в оренду об’єктів нерухомості, інших, ніж зазначені в підпункті 170.1.1 цього пункту (включаючи земельну ділянку, що знаходиться під такою нерухомістю, чи присадибну ділянку), є орендар.

При цьому об’єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди. Мінімальна сума орендного платежу визначається за методикою, що затверджується Кабінетом Міністрів України, виходячи з мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників, що встановлюються органом місцевого самоврядування села, селища, міста, на території яких вона розташована, та оприлюднюється у спосіб, найбільш доступний для жителів такої територіальної громади. Якщо мінімальну вартість не встановлено чи не оприлюднено до початку звітного (податкового) року, об’єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеного в договорі оренди.
Quote
Пончик
Quote
Цветик
я себе с 1 по 8 января такой список сочинила, чтобы ничего не забыть...на 24 пункта. И инвалиды, и фсс твп, и всякие там пильги-шмильги. И спд-шников сейчас ЕСВ в налоговую, а не в пф (кто ножками носит). И вроде ж по ПДВ новая декларация. Только не очень пока мне понятно с какого месяца.

Цветик, поделись шпорой, плиз..Я за год все вообще забыла что куда и когда. Спасибо!!

ну так говорю же. ФСС ТВП, инвалиды, пільги, валютні засоби, в статистику разное спецефическое, спд-шники у меня без деятельности есть, которых тоже надо закинуть не забыть, ну и, помимо, ПДВ, ЕСВ и 1-дф - надо ещё не забыть сдать саму декларацию о прибыли winking smiley
Quote
Котег :-)
странно как это паспорт не исключили с бланков строгой отчетности, чего уж там

Ой, а я с удивлением узнала, что жд билеты теперь фамильные и нужно паспорт предъявить проводнику вместе с билетом при посадкеsad smiley(



Люблю тебя, моя страна
Quote
Цветик
Quote
Пончик
Quote
Цветик
я себе с 1 по 8 января такой список сочинила, чтобы ничего не забыть...на 24 пункта. И инвалиды, и фсс твп, и всякие там пильги-шмильги. И спд-шников сейчас ЕСВ в налоговую, а не в пф (кто ножками носит). И вроде ж по ПДВ новая декларация. Только не очень пока мне понятно с какого месяца.

Цветик, поделись шпорой, плиз..Я за год все вообще забыла что куда и когда. Спасибо!!

ну так говорю же. ФСС ТВП, инвалиды, пільги, валютні засоби, в статистику разное спецефическое, спд-шники у меня без деятельности есть, которых тоже надо закинуть не забыть, ну и, помимо, ПДВ, ЕСВ и 1-дф - надо ещё не забыть сдать саму декларацию о прибыли winking smiley

квотники еще
Quote
Михаил
квотники еще

нэ знаю шо цэ.
Quote
Михаил
Quote
Цветик
Quote
Пончик
Quote
Цветик
я себе с 1 по 8 января такой список сочинила, чтобы ничего не забыть...на 24 пункта. И инвалиды, и фсс твп, и всякие там пильги-шмильги. И спд-шников сейчас ЕСВ в налоговую, а не в пф (кто ножками носит). И вроде ж по ПДВ новая декларация. Только не очень пока мне понятно с какого месяца.

Цветик, поделись шпорой, плиз..Я за год все вообще забыла что куда и когда. Спасибо!!

ну так говорю же. ФСС ТВП, инвалиды, пільги, валютні засоби, в статистику разное спецефическое, спд-шники у меня без деятельности есть, которых тоже надо закинуть не забыть, ну и, помимо, ПДВ, ЕСВ и 1-дф - надо ещё не забыть сдать саму декларацию о прибыли winking smiley

квотники еще
нужное ли кол-во одиноких матерей отработало? оно?

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Кто сдает ФОПов, у них должны быть новые бланки годовой деки для общесистемников, деки по единому и дод. 5 по ЕСВ.

Quote
Цветик
Quote
Михаил
квотники еще

нэ знаю шо цэ.
[zakon4.rada.gov.ua]
Блин , напугали smiling smiley .Там от 20 штатных .
да, укого в штате полдиректора подавать нинадоsmoking smiley
ну и хрень sad smiley Спасибо, Михаил.
Так с 1 ПВ я пролетела? Написяно до 8 января



Люблю тебя, моя страна
Quote
Михаил
Quote
Цветик
Quote
Михаил
квотники еще

нэ знаю шо цэ.
[zakon4.rada.gov.ua]
и куда его - в центр занятости?

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045699999999993