Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Лізуть копійки в звіті з ЄСВ

Відправлено користувачем natalka7777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
якщо в звіті з ЄСВ лізуть копійки (одна-дві) - як ви робите: залишаєте як є чи підганяєте щоб було ідеально?
Якщо ви маєте на увазі попередження про те, що утримана сума не співпадає з 3,6% від загальної суми нарахувань, то правильно залишити як є. У вас немає підстав доутримати з якого-небудь співробітника ці копійки.
я всегда подганяю копейки, чтобы меньше было вопросов по отчету от Пенсионного, а теперь от налоговой



По опыту сдачи таких отчетов еще в фонд занятости: они "вбивали" общий ФОТ, и комп выдавал налог. А то, что у вас при конкретном удержании по людям получалось на копейку меньше, их не интересовало. Ответ один: с вашего ФОТа удержания должны быть такими, и если мы всем начнем прощать копейку, то представляете, во что это выльется в масштабах района...После нескольких столкновений и доказывания своей правоты, я стала рассчитывать на ФОТ и удерживать ту самую "лишнюю" копейку. А заводиться с ПФУ в лице налоговой... Не стоит. За недоплату копейки потом такое можно себе нажить..
Я никогда ЕСВ не правила и с ПФ вопросов не было. ЕСВ показывается в разбивке по сотрудникам, а в занятости не было такого. Здесь нужно обязательно в ком-то копейку добавить, а тогда в той строке не будет идти таблица 6.
Нічого не підправляю і не збираюся. Як правиль ЗП на момент подачі звіту вже виплачена. Я нічого не порушую. То чому я маю щось підправляти? (Це ж тільки зауваження а не помилка.)
Quote
rs_2012
Нічого не підправляю і не збираюся. Як правиль ЗП на момент подачі звіту вже виплачена. Я нічого не порушую. То чому я маю щось підправляти? (Це ж тільки зауваження а не помилка.)
аналогично.
показывает попередження в табл 1, а если начинаешь что-то править в табл 1, то нужно и в табл 6 у кого-то или отнять или добавить. а это уже не правильно.
я рассчитываю как есть по сотрудникам и показываю что реально получается.
А я при расчете зарплаты за месяц провераю удержания с общего ФОТа и если что корректирую копейки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029999999999997