Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

якщо я не виплачу аванс 16,то що я нарушу?

Відправлено користувачем Віка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
на аванс немає грошей...може будут гроші в кінці міс. можна я начислю зарплату всю уже 31/01 и виплачу? що я нарушу якщо аванс 16 недам?
аванс раніше видавався вчасно ,зараз немає коштів що робити?
ст. 115 КЗоТ

Стаття 115. Строки виплати заробiтної плати
Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата

У разi коли день виплати заробiтної плати збiгається з вихiдним, святковим або неробочим днем, заробiтна плата виплачується напередоднi.

Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


а якщо на аванс немає грошей тоді що
Quote
Віка
а якщо на аванс немає грошей тоді що
піти в казіно, може повезе щось виграть smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
ну и акцент.... долго ржал.... Год лошади всё-таки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034