Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нужен ли нам новый договор с налоговой?

Відправлено користувачем ane4ka-nn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго всем времени суток!
ФОП 3 гр. 5%, сделал новые ключи, платные, так как срок действия старых истек. Нужно ли ему заключать новый довогор с налоговой на визнання електронних документів? Как теперь отчеты отправлять?
Договір потрібний, відправляєте через програму (дивлячись від кого ключі, можливо Ви там і програму брали, для прикладу Арт звіт Плюс). Аналогічно відправляєте звіти через програму.
Quote
Irina455
Договір потрібний, відправляєте через програму (дивлячись від кого ключі, можливо Ви там і програму брали, для прикладу Арт звіт Плюс). Аналогічно відправляєте звіти через програму.

Тоесть каждый раз при замене ключей нужен новый договор. Правильно?
извините что уточняю)


Quote
ane4ka-nn
Quote
Irina455
Договір потрібний, відправляєте через програму (дивлячись від кого ключі, можливо Ви там і програму брали, для прикладу Арт звіт Плюс). Аналогічно відправляєте звіти через програму.

Тоесть каждый раз при замене ключей нужен новый договор. Правильно?
извините что уточняю)
да
Я по платних ключах ніколи не відправляла новий договір, хоча працюю з ними з початку їх появи. Договір автоматично пролонгується.
Quote
Vita_74
Я по платних ключах ніколи не відправляла новий договір, хоча працюю з ними з початку їх появи. Договір автоматично пролонгується.

+1
Quote
Vita_74
Я по платних ключах ніколи не відправляла новий договір, хоча працюю з ними з початку їх появи. Договір автоматично пролонгується.
+1 Тоже никогда не отправляла, хотя пользуюсь электронной отчетностью с начала ее возникновения.
Попробую отправить без перезаключения договора, если квитанция 1 придет, значит ничего не надо, я думаю.
В договоре прописано, что если плательщик налогов подает в налоговую новые сертификаты ЭЦП, то договор считается пролонгированным.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999993