Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пропорциональное распределение налогового кредита

Відправлено користувачем Terry 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые коллеги! Продаем программное обеспечение без НДС. Сами ПО не делаем, покупаем так же без НДС, потом продаем чуть дороже. Кроме этого, делаем продаем много других услуг, которые облагаются НДС 20%. Процент освобожденных от НДС операций (поставка ПО) около 5%. Нужно ли в таком случае делать перераспределение входящего НК (на услуги аренды, коммунальные и т.д.)?
Почему возник вопрос : у нас нет в штате программистов, мы сами ПО не изготовляем и, вроде бы, аренда и свет не используется в необлагаемых операциях...
ну бросьте в меня ссылкой хотя бы пожалуйста) Не могу уговорить себя на то, что аренду и коммунальные, к примеру, я должна распределять по облагаемым и необлагаемым операциям, когда я получила от программистов левых работу и тут же продала. Причем туту наши коммунальные?
Terry,
в мене колега також не ділить.
Я таких операцій не маю, але напевно не ділила б також. Обгрунтувати це можна.
А на рахунок реакції і дій податкової - передбачити їх дії легко: "зменшити ПК, любим способом". Але цікаво було б почути їхнє обгрунтування.
Мені здається, що вони ще самі не дуже орієнтуються в розподілі ПК, оскільки не пригадую та й не чула ще про перевірки, де таким способом зменшують кредит...


Quote
natalka_l
Terry,
в мене колега також не ділить.
Я таких операцій не маю, але напевно не ділила б також. Обгрунтувати це можна.
А на рахунок реакції і дій податкової - передбачити їх дії легко: "зменшити ПК, любим способом". Але цікаво було б почути їхнє обгрунтування.
Мені здається, що вони ще самі не дуже орієнтуються в розподілі ПК, оскільки не пригадую та й не чула ще про перевірки, де таким способом зменшують кредит...
Солидарен, пусть при проверке сами себе делят smiling smiley и обосновывают
Распределять нужно.Как это аренда и пр. не используется в необлагаемых? Вы продаете его ПО не на улице, а в помещении, значит используете в необлагаемых.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999