Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Закрити ТОВ...Яка процедура?

Відправлено користувачем vika__m 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка, власники вирішили закрити ТОВ - що ма зробити бухгалтер? Куди йти,що здавати,взагалі - що робити???Дякую.
[mostiske-ruju.at.ua]

[vbarrister.com]

[www.buh-galter.info]

и это только с первого запроса в гугл)))
а вообще-то лучше все делать с юристами.дороже,но хлопот меньше.
1-й етап:
1. Спочатку Рішення засновників потрібно оформити документально. Цим же рішенням призначити ліквідаційну комісію та призначити голову цієї комісії.
З цієї дати директор звільняється наказом з посиланням на №, дату рішення
Зробіть що найменше 6-8 копій цього рішення (для перевірки в 4-х фондах, податковій, та закриття рахунку в банку), завяряються печатькою та головою ліквід.комісії

2.Йдете до Держреєстратора з оригіналом Рішення засновник, подаєте там заяву про припинення шляхом ліквідації
Держреєстратор Вам розпише подальші кроки.
Ці кроки будуть включати проходження перевірок в 4-х фондах та податковій, закриття заборгованності, закриття рахунків в банку, подачі ліквідаційного балансу, здачі документів в архів.
Кожен орган повинен надати Вам Акти перевірок, Довідки про відсутність заборгованності, Довідку про закриття рахунків.

3. В податковій ще подаєте заяву ф. 8-ОПП про ліквідацію та видачу ф.22-ОПП, а також окрему заяву про видачу довідки ф.№ 3-ЄСВ.

2-й етап:
Знову ідете до Держреєстратора з зібраними Довідками
Але цей шлях між 1-м та 2-м етапом буде тернистим.

Успіхів Вам!


помилки по тексту - то не я, то клава winking smiley
Жах!!! І все це має зробити одна людина???
Дякую вам,Tigrina Lvovna,все дуже гарно розписали.
Боже,дай мені сили....
Quote
vika__m
Жах!!! І все це має зробити одна людина???
Дякую вам,Tigrina Lvovna,все дуже гарно розписали.
Боже,дай мені сили....

Взагалі-то це робить не одна людина, а юридичний відділ за участю засновників та інших працівнків підприємства.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Взагалі-то це робить не одна людина, а юридичний відділ за участю засновників та інших працівнків підприємства.
...и на протяжении не одного и не двух...и даже не трех месяцев...
Quote
nikon
Quote
Монна Нонна
Взагалі-то це робить не одна людина, а юридичний відділ за участю засновників та інших працівнків підприємства.
...и на протяжении не одного и не двух...и даже не трех месяцев...

от наразі я проходжу з жовтня сама цю процедуру по одній фірмі. Засновники - рідні люди, тому я відмовилась від сторонніх послуг.
Quote
Монна Нонна
Quote
vika__m
Жах!!! І все це має зробити одна людина???
Дякую вам,Tigrina Lvovna,все дуже гарно розписали.
Боже,дай мені сили....

Взагалі-то це робить не одна людина, а юридичний відділ за участю засновників та інших працівнків підприємства.

Який юридичний відділ?Про що мова - в мене на під-ві тільки я і я....І ще 3 засновників...
Quote
Монна Нонна
Quote
vika__m
Жах!!! І все це має зробити одна людина???
Дякую вам,Tigrina Lvovna,все дуже гарно розписали.
Боже,дай мені сили....

Взагалі-то це робить не одна людина, а юридичний відділ за участю засновників та інших працівнків підприємства.
Який юридичний відділ???про що мова - на під-ві лише я і я....і ще 3-є засновників...
Якщо в когось є - поділіться як писати протокол засідання засновників на ЗМЕНШЕННЯ статутного фонду. моя ел.пошта - vika__m@mail.ru

Буду дуже вдячна.
Вирішила розпочати процедуру з засідання засновників і зменшення статутного фонду.....
уменьшить УФ не так просто...я бы этого не делал. вам мало тех шагов, что описали???
пример протокола на стр 31 [yadi.sk]
Quote
buh_ua
уменьшить УФ не так просто...я бы этого не делал. вам мало тех шагов, что описали???
пример протокола на стр 31 [yadi.sk]

що маєте на увазі не так просто?
знаю потрібно 1)протокол засновників,потім 2)нова редакція статуту завіреного в нотаріуса,потім 3)заява до реєстратора ....я щось пропустила?
Засновники настоюють на зменшенні статутного фонду з 500 000 грн. до 1 000 тис.Грошей немає....та і матеріалів уже на ту суму теж немає....як бути,чим повернути???
всех кредиторов надо уведомить, деталей процедуры не знаю
Quote
buh_ua
всех кредиторов надо уведомить, деталей процедуры не знаю

Сейчас этого ликвидатору делать не надо. Кредиторов за нас уведомил Госрегистратор.
vika__m, у меня на рабочем компе Ришення засновника (сейчас я дома). Постараюсь в понедельник Вам сбросить
Quote
Тигрина Львовна
vika__m, у меня на рабочем компе Ришення засновника (сейчас я дома). Постараюсь в понедельник Вам сбросить
Дякую,буду чекати.
Доброго дня) підкажіть будь ласка як закрити ТОВ ?
Доброго дня) підкажіть будь ласка як закрити ТОВ , та чи можно закрити до нового року?
Quote
1993A
Доброго дня) підкажіть будь ласка як закрити ТОВ , та чи можно закрити до нового року?
А Вы тему-то хоть читали ?
Там же есть вся интересующая Вас инфа !
Только надо не лениться, а прочитать .
есть хорошая статья на 911

если модераторы убьют ссылку на чужой сайт - погуглите по куску статьи ниже
Инструкция: как правильно ликвидировать юрлицо
14.12.16

Мария Дунай, специально для «Судебно-юридической газеты»

Ликвидация юрлица — зеркальное отражение его регистрации. Трудность этого процесса прямо зависит от размера и формы юрлица, наличия у него долгов, нанятых работников, «громоздкости» имущества.

Иногда юридическое лицо «мертвым грузом висит» на предпринимателе, не принося дохода. В таком случае самое правильное решение — «закрыть и забыть». В предыдущем номере «Судебно-юридической газеты» мы анализировали, как правильно учредить юридическое лицо, а в этот раз попытаемся разобраться во всех тонкостях процесса его ликвидации и составить пошаговую инструкцию.
В соответствии со ст. 104 Гражданского (далее — ГК) и ст. 59 Хозяйственного (далее — ХК) кодексов Украины, юридическое лицо прекращается в результате реорганизации (слияния, присоединения, разделения, преобразования) или ликвидации. Ликвидация — это регламентированная законом процедура, результатом которой является прекращение деятельности юридического лица. При этом права и обязанности юрлица прекращаются, а не переходят к другим лицам.



Редаговано разів: 1. Востаннє 30/12/2016 14:06 користувачем МарГГо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999