Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пакет документов от СПД-шника

Відправлено користувачем Маришечка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Якшо ви хочете обезопасити себе на всі випадки,
то тепер є дуже простий і головне безкоштовний
вихід... tongue sticking out smiley Ідете до реєстратора... додаєте вашому
ФОПу КВЕДи, які вам потрібні зараз і можуть
знадобитись в майбутньому - хоч весь класифікатор,
крім заборонених для ЄП... winking smiley потім замовляєте
здохликам витяг з реєстру платників ЄП по ньому
і отримуєте довідочку з переліком всіх КВЕДів, шо
зареєстровані у реєстратора на цього ФОПа...
Єдине шо потрібно пам'ятать - якшо ви вже запросили
у здохликів цей витяг, то свідоцтво платника ЄП (якшо
воно у вас є на руках) уже стає недійсним (бо
ФОП які недавно зареєстровані це свідоцтво вже взагалі
не дають) і його треба здать... зазвичай з заявою на
це роблять



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня. Сьогодні покупець в панічному настрої не захотів приймати копію свідоцтва платника єдиного податку. І вимагав зробити свіжий витяг з реєстру і тільки 2015 роком.. Оскільки згідно якогось документу(який не був названий) з 2015 року єдиним підтвержденням статусу є витяг. І Копії свідоцтв він приймати не збирається. Та я б і зробила цей витяг аби сума операції була відповідаюча суммі моральних і фізичних витрат походу до держреєстратора.Можливо я пропустила, якийсь документ?Якщо так - підкажіть будь-ласка.
Quote
Voropay
Доброго дня. Сьогодні покупець в панічному настрої не захотів приймати копію свідоцтва платника єдиного податку. І вимагав зробити свіжий витяг з реєстру і тільки 2015 роком.. Оскільки згідно якогось документу(який не був названий) з 2015 року єдиним підтвержденням статусу є витяг. І Копії свідоцтв він приймати не збирається. Та я б і зробила цей витяг аби сума операції була відповідаюча суммі моральних і фізичних витрат походу до держреєстратора.Можливо я пропустила, якийсь документ?Якщо так - підкажіть будь-ласка.

на сколько я поняла, то проблема у свидетельстве плательщика единого налога? Если да, то Вы имеете право предоставлять копию свидетельства плательщика единого налога, если не меняли систему налогообложения на момент принятия измнения законодательства о выдачи вытяга.


было письмо, что старые свидетельства ЕН также действительны, что и новые вытяги. то просто вздык покупателя, который не захотел брать копию свидетельства. бывает такой тупизм, да sad smiley
дякую, нічого не пропустила. Знала, що маю право давати свідоцтво. І була в цьому впевнена поки кретинізм покупця не загнав в тупий кут. Є в мене такий грішок, я весь час думаю, що хтось знає більше і я просто щось пропустила і не прочитала(.
Може підкажете № листа?Щоб відбитись від них(
письма у меня в закладках нет, но это известный факт

[www.visnuk.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032699999999997