Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сдавать ил не сдавать

Відправлено користувачем Maaska 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нещасный пустой отчет сдавать или нет? У кого есть № тел.Фрунзе 160 Б. Дайте плиз.
Так. Пустий теж нести,
на жаль не з вашого міста, надати телефони не можу
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Києві
Назва відділення Адреса Телефон
Правобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Шевченківський, Солом′янський, Святошинський, Голосіївський, Печерський і Подільський районні відділи) м.Київ, вул. Фрунзе, 160, корп.Б 499-91-55, 499-91-56, 596-40-51
Лівобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Деснянський, Дарницький, Дніпровський, Оболонський районні відділи) м.Київ, вул. Магнітогорська, 1 353-89-18, 596-40-51, 596-40-53


Вид деятельности в пустом надо указывать или он совсем пустой?
Quote
Nastya
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Києві
Назва відділення Адреса Телефон
Правобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Шевченківський, Солом′янський, Святошинський, Голосіївський, Печерський і Подільський районні відділи) м.Київ, вул. Фрунзе, 160, корп.Б 499-91-55, 499-91-56, 596-40-51
Лівобережне відділення Управління виконавчої дирекції Фонду (Деснянський, Дарницький, Дніпровський, Оболонський районні відділи) м.Київ, вул. Магнітогорська, 1 353-89-18, 596-40-51, 596-40-53

Не вул. Магнітогорська, 1 а провулок Магнітогорський,1
Это информация с сайта 911, а Левый берег я совсем не знаю, я там редко бываю smiling smiley

Была на Фрунзе: Они повесили объявление, что 25 числа работают до 16-45, это если кому-то надо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001