Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Срочно SOS!Задвоился НДС.

Відправлено користувачем практикант 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Только не нужно кидаться тапками.>grinning smiley<
В 09.2013 в реестре по НДС и в дод.5 сделала ошибку в ИНН.
Позвонили с налоговой: "срочно записывайте, что нужно сделать, - подайте уточненку и додаток 5, а в следующем месяце, не забудьте !!!все отразить в реестре." Во общем все сделала, как на духу. Теперь сегодня звонят: " У вас задвоился НДС, вы извините, что я вас подвела, я всего 4 месяца работаю, опыта мало, приходите будем думать, как исправить.

Во общем виновата сама. Делала уточненку впервые и повелась на компетентность работника ГНИ, Подскажите, пожалуйста, как разобраться в этой ситуации.
Подайте опять уточненку и реестр
Quote
Svetik
Подайте опять уточненку и реестр
А подавать теперь за 09 или за 11(уточненка была в ноябре). Да и прочитала, что именно реестр и задвоил.


Уточненку подавать за 9, и поставить галочку что уточнение уже было, а в реестре подайте неправильную строчку с (-) а правильную с (+)
Уточненку,+ дод.5+реестр все подавалось. Теперь, получается опять то же самое. Так тогда это уже "затроится".
практикант,
де у Вас задвоїлось ПДВ: по додатку 5 чи в реєстрі?
Не понятно, что там задвоилось? Уточненка в данной ситуации должна быть пустая вообще, а додаток 5 к ней - 2 строки, одна с неправильным ИНН со знаком "Минус" , а вторая с правильным ИНН со знаком "плюс". Итого по додатку 5 сума "ноль". Так как ничего кроме ИНН не поменялось. А как вы его заполнили мы же не знаем. Надо бежать к инспектору наверное.
Доброго дня всім! Підкажіть будь-ласка відправляла реєстр і прийшла квитанція що помилки в ІПН, виправила і відправила нову звітну, прийшла квитанція все прийнято. Сьогодні дзвонять з податкової і верещить в трубку що в мене подвоївся реєстр і хоче виставляти мені штрафи.
Два питання:
1 - що робити в даній ситуації (як забрати один реєстр)
2 - за що штраф, якщо дійсно штраф то в якому розмірі?
Дякую
Quote
Karmen
Доброго дня всім! Підкажіть будь-ласка відправляла реєстр і прийшла квитанція що помилки в ІПН, виправила і відправила нову звітну, прийшла квитанція все прийнято. Сьогодні дзвонять з податкової і верещить в трубку що в мене подвоївся реєстр і хоче виставляти мені штрафи.
Два питання:
1 - що робити в даній ситуації (як забрати один реєстр)
2 - за що штраф, якщо дійсно штраф то в якому розмірі?
Дякую

По первой отправке реестра пришла только кв.№1 с ошибками в ИНН?
Когда отправляли новую звитную деку, то реестр тоже поставили как новый звитный?

так, по звітному реєстра прийшла перша квитнація з помилками, а вчора тільки прийшли 2 квитанції по Декларації, Дод5 та реєстру звітному і новому звітному. Так як 20 числа не було 2-ої квитнації я дзвонила до інспектора і вона мені сказала що все прийнято а сьогодні вилізло що реєстр подвоївся.
Реєстр відправляла новий звітний і файл формувала як новий звітний
Quote
Karmen
так, по звітному реєстра прийшла перша квитнація з помилками, а вчора тільки прийшли 2 квитанції по Декларації, Дод5 та реєстру звітному і новому звітному. Так як 20 числа не було 2-ої квитнації я дзвонила до інспектора і вона мені сказала що все прийнято а сьогодні вилізло що реєстр подвоївся.
Реєстр відправляла новий звітний і файл формувала як новий звітний

Значит это у них в системе был глюк, который задвоил реестр.
При подаче нового звитного предыдущий должен автоматом затираться.
Берите свои отчеты и квитанции и едьте к вашему иснпектору беседовать...

так мені вже на завтра навіть пропуск виписали щоб я забрала акт камеральної перевірки по задвоєному реєстру і ще штраф їм заплати, а ЗА ЩО?????
tax_agent дякую вам величезне що ви завжди поряд і допомагаєте smiling smiley
Quote
Karmen
так мені вже на завтра навіть пропуск виписали щоб я забрала акт камеральної перевірки по задвоєному реєстру і ще штраф їм заплати, а ЗА ЩО?????

Акт и штрафную можно оспорить в админ.порядке, если они выписаны неправомерно.
Надо с начала разобраться, кто виноват в задвоении - вы или они....
Если будут насильно втюхивать акт камералки или не берите (хотя все равно по почте отправят) или берите, но пишите что-то типа "не згодні, будемо оскаржувати".

В мене така сам ситуація була, коли подавала звітний, а потім новий звітний реєстр. Листа одразу принесли особисто з податкової, що подвоєні показники. Але це їхня програма дала збій. Тому на лист відписалась, що у моїй звітності не було подвоєнь, додала копію нового звітного реєстру і все. Ніяких штрафів.
В податківців програма недопрацьована і не відрізняє звітну та нову звітну звітність (вибачте за тавтологію). А деякі інспектори, не розібравшись, одразу починають "бурю піднімати" і грозитись штрафами.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999996