Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Допоможіть "підчистити" оборотку....будь ласка... sad smiley

Відправлено користувачем vika__m 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Шановні бухгалтери,допоможіть мені "підчистити" оборотку: якими проводками і документами закрити наступні рахунки:
Дт 112 ,Дт 6412, Дт 6414,Дт 6415, Дт 6416.Зависли суми вже давненько,ще до мене,а в мене ситуація така що дуже потрібно підчистити все.Дякую всім,хто відгукнеться і допоможе!!!
В Д-те 112 числятся МНМА, их нельзя списывать, пока этот (эти) МНМА отвечают понятиям актива.Разберитесь, что это, тогда сделаете акт на списание и спишете Дт 13 ( Знос МНМА ) Кт 112.
Что у Вас 6412, 6414, 6415, 6416 - поди догадайся, ведь субчики каждый может делать какие хочет. Но 641 - это розрахунки с бюджетом, а Дт этого счета - переплата по податкам. И зачем ее убирать? Тем более, не сверившись с податковой...
Кт 131- это износ ОС, его же тоже нельзя тупо убрать, не зная, какого ОСа....А если этот ОС на балансе?
Короче...Мало инфы.smiling smiley


а если шото надо убрать, то заходите в базу раньше 3х лет назад и закрываете все лишнее либо между собой, либо на нулевой, а вообще правильно на 44 счет
на Дт 112 в мене ключі висять і програма М.е.док.Я їх використовую.

6412 - розрахунки по ПДВ,
6414 - розрахунки по Єдиному податку,
6415 - розрахунки по інших податках (екологія,вода,сміття),
6416 - розрахунки по акцизу (патент)
Є в мене акти звірки з податковою і там немає таких сум confused smiley - зайві треба якось списати...
Кт 131 - ОЗ верстат,який ще використовується - з цим я зрозуміла.Дякую.
але там ще є й телефони,яким вже термін амортизації минув - як бути з ними.Один зламався,ремонтувати не дають дозволу (дир.!) ,а сервісний центр не дає акт,що телефон несправний.Як бути з ним?
Дякую.
О ! Другое дело !smiling smiley
1. Дт112 остается.
2. Если есть акты сверки с податковой - очень хорошо ! Тогда можно эти Д-ты 641 (расхождения) списать
Дт 74 ( как вариант) Кт 6412 ,6414,6415,6416.
3. Те поломанные телефоны - они вряд-ли ОС, наверное, малоценка? Посмотрите, на каком счете они числятся и сколько стОят.
Телефони на 104 рах. ціни в них 2 204 грн. закупочні.
Quote
nikon
О ! Другое дело !smiling smiley
1. Дт112 остается.
2. Если есть акты сверки с податковой - очень хорошо ! Тогда можно эти Д-ты 641 (расхождения) списать
Дт 74 ( как вариант) Кт 6412 ,6414,6415,6416.
3. Те поломанные телефоны - они вряд-ли ОС, наверное, малоценка? Посмотрите, на каком счете они числятся и сколько стОят.
п.2 -ручною проводкою???
Похоже ручной...Я так не делала - не было надобности...eye rolling smiley Может, кто-то еще подключится-посоветует.
А если телефон-ОС, его так просто не спишешь. Погуглите на тему СПИСАННЯ (ВИБУТТЯ ) ОС.
У меня тоже есть такие ОСы-давно самортизировали, а списывать не разрешают...висят...давно...
Quote
nikon
Похоже ручной...Я так не делала - не было надобности...eye rolling smiley Может, кто-то еще подключится-посоветует.
А если телефон-ОС, его так просто не спишешь. Погуглите на тему СПИСАННЯ (ВИБУТТЯ ) ОС.
У меня тоже есть такие ОСы-давно самортизировали, а списывать не разрешают...висят...давно...
Дякую,nikon. Хай тоді висять....хоть і не робочі....ДЯКУЮ ВАМ,що не пройшли тему smileys with beer
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028600000000001