Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт про пільги!

Відправлено користувачем sawyn4ik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Звіт про пільги!
Підскажіть будь-ласка, якщо ми не оподатковуємо операції з постачання програмної продукції (нам продали без ПДВ, та ми відповідно продали без ПДВ) нам потрібно подавати Звіт квартальний про суми пільг???
Re: Звіт про пільги!
послушаю - тоже интересно
Re: Звіт про пільги!
только мы не покупаем и продаём, а сами производим и продаём нерезиенту


Re: Звіт про пільги!
Quote
sawyn4ik
Підскажіть будь-ласка, якщо ми не оподатковуємо операції з постачання програмної продукції (нам продали без ПДВ, та ми відповідно продали без ПДВ) нам потрібно подавати Звіт квартальний про суми пільг???

код пільги 14010495 - Тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання програмної продукції.

є код - значить здаєте


Quote
mashenka
только мы не покупаем и продаём, а сами производим и продаём нерезиенту

у вас немає пільги - у вас не об"єкт оподаткування, коду нема, звіт не здаєте

Re: Звіт про пільги!
у нас имеено ПО мы купили без ндс и продали без ндс, подходит код этой льготы, но у не уверена что мы должны подавать этот отчет!
Re: Звіт про пільги!
Galla спасибо!
Re: Звіт про пільги!
Спасибо большое вам, Galla! А то переживаю всегда, не хочется чего-то пропустить, упустить...
Re: Звіт про пільги!
у меня вопрос по заполнению єто отчета столбец 5,6,9,10 ???вот грубо говоря у нас продали ПО на 36 000 грн за 3 кв без ндс, что вписівать?и куда??а вот дата єто с 01,01,13 по 31,03,2013???так я понимаю? вписіваем в 5 и 9 7200???или как?
Re: Звіт про пільги!
Quote
sawyn4ik
у меня вопрос по заполнению єто отчета столбец 5,6,9,10 ???вот грубо говоря у нас продали ПО на 36 000 грн за 3 кв без ндс, что вписівать?и куда??а вот дата єто с 01,01,13 по 31,03,2013???так я понимаю? вписіваем в 5 и 9 7200???или как?

9,10 не заповнюєте взагалі

в 5 пишете 7200

в 6 дублює те саме у тому випадку, коли ваш код є в довіднику 65/1. Якщо в 65/2 - тоді 6 не заповнюєте. Така моя думка :-)

Re: Звіт про пільги!
а что такое 65/1 и 65/2????
Re: Звіт про пільги!
это номер справочника льгот

а я вот думаю - первый квартал еще по 64 справочнику...
Re: Звіт про пільги!
Quote
RAT
это номер справочника льгот

а я вот думаю - первый квартал еще по 64 справочнику...

я думаю, що звіт ви здаєте після 01.04, то і коди вказуєте вже з нового довідника

Re: Звіт про пільги!
так там вообще по 3 льготі грубо говоря в каждом???моей нет!справочк со льготой 64 действует???65/1 и 65/2 не подходит!а моя льготі введена в 2013!
Re: Звіт про пільги!
админштрафа по 1ПП нет. Это не декларация в понимании НКУ, а за стат. отчетность налоговая штрафовать не имеет права.
Re: Звіт про пільги!
ну єто понятно, єто я знаю, просто хотелось бі узнать как правильно!для общего развития!))
Re: Звіт про пільги!
Quote
sawyn4ik
так там вообще по 3 льготі грубо говоря в каждом???моей нет!справочк со льготой 64 действует???65/1 и 65/2 не подходит!а моя льготі введена в 2013!

не зрозуміла, що значить не підходить.

Всі довідники чинні. Але з 01.04 чинний 65/1 та /2.

Ви здаєте звіт після цієї дати - значить керуєтеся останніми довідниками.

Подзвоніть на 007 і запитайтеся - там скажуть як правильно

Re: Звіт про пільги!
Quote
sawyn4ik
у меня вопрос по заполнению єто отчета столбец 5,6,9,10 ???вот грубо говоря у нас продали ПО на 36 000 грн за 3 кв без ндс, что вписівать?и куда??а вот дата єто с 01,01,13 по 31,03,2013???так я понимаю? вписіваем в 5 и 9 7200???или как?

к примеру купили вы ПО за 30тыс, продали за 36тыс и все без НДС
считаем а если бы НДС был. какая бы была картина?
купили 30*20%=6тыс (был бы кредит), 36*20%=7,2тыс (были бы обязательства)
сколько бы вы заплатили НДС? 7200-6000=1200
в столбец 5 и 6 пишите 1200,
период (столбец 7 и 8) всегда с начала года ставите по конец квартала,
9=10=0 - это для льгот по прибыли там что-то такое есть (для нулевиков)
Re: Звіт про пільги!
если только продаете то 7200 вместо 1200
Re: Звіт про пільги!
отчет сдается поквартально, но с наростающим итогом с начала года, и период задаете (повторюсь) с начала года
Re: Звіт про пільги!
всем огромное спасибо
Re: Звіт про пільги!
Подскажите,мы платим в районную больницу соц.партнёрство(спонсорство)мне в отчёте 1-ПП указывать сумму на которую выставлены счета или ту которую мы уплатили в квартале??
Не пойму я что-то с заполнением мы перевозчики 0% ставка , сума допустим по декларации 10 тыс .то льгота составит гр.5,6 - 2 тыс . верно ?
Re: Звіт про пільги!
Вы только продаете???10 тыс???
Сумма условно .
Допустим сумма перевозок 100 тыс ставка то льгота гр.5,6 -20 тыс ?
Re: Звіт про пільги!
если не было покупок, то там нужно было бы вычесть предполагаемый кредит!
Re: Звіт про пільги!
Звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів (послуг). Сума ПДВ, не внесена платниками до державного бюджету за операціями з постачання товарів (послуг), звільненими від оподаткування, розраховується шляхом визначення суми ПДВ за встановленою основною ставкою податку від обсягів операцій з постачання товарів (послуг), що звільнені від оподаткування, зменшених на обсяги операцій з придбання товарів (послуг), які використані в операціях, звільнених від оподаткування ПДВ. Розрахунок не внесених до державного бюджету сум ПДВ за операціями з постачання товарів (послуг), звільненими від оподаткування цим податком, здійснюється за таким алгоритмом:
СП = (V пост. зв. — (V прид. з податком + V прид. без податку)) х розмір ставки податку,
де СП — сума пільг;
V пост. зв. — обсяги операцій, звільнених від оподаткування ПДВ, — з розділу І «Податкові зобов'язання» податкової декларації з ПДВ;
V прид. з податком, V прид. без податку — обсяги операцій з придбання товарів (послуг), які використані в операціях, звільнених від оподаткування ПДВ.


Може хтось простіше пояснити, бо я вже заплуталась, як це по рядкам декларації порахувати? Дякую!!!
Re: Звіт про пільги!
Подскажите пытаюсь понять были ли льготы у нашего предприятия.
1)А именно благотворительная помощь - благотворительному фонду, в расходы по налогу на прибыль не планирую включать, я так понимаю, в таком случае это не льгота?!
2) Отрицательное значение по НДС образовавшиеся в связи с приобретением оборудования (экспорта не было) - это ведь не льгота?!
3)Займ учредителя предприятию (займ был дан и возвращен в одном месяце) - это насколько я понимаю не является льготой?!
4) Нужно ли подавать пустой отчет о льготах? в связи с разъяснениями Миндоходов:


Налоговую отчетность следует подавать за каждый отчетный период
06.11.2013
Налогоплательщик обязан за каждый отчетный период подавать декларации по каждому отдельному налогу, плательщиком которого он является, независимо от того, осуществлял ли он хоздеятельность

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що платник податків зобов’язаний за кожний звітний період подавати декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді, чи ні (п. 49.2 статті 49 Податкового кодексу України).
За неподання (несвоєчасне подання) податкової звітності ПКУ передбачена відповідальність у вигляді штрафу:
у розмірі 170 грн за кожне таке неподання (несвоєчасне подання);
у розмірі 1020 грн за повторне неподання (несвоєчасне подання) протягом року.
Звертаємо Вашу увагу, що декларація повинна містити обов'язкові реквізити, визначені статтею 48 ПКУ, зокрема:
• тип документа (звітний, уточнюючий, звітний новий);
• звітний (податковий) період, за який подається податкова декларація;
• повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) платника згідно з реєстраційними документами;
• код платника згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або податковий номер;
• місцезнаходження (місце проживання) платника;
• найменування органу Міндоходів, до якого подається звітність;
• дата подання звіту (або дата заповнення - залежно від форми);
• ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток, посадових осіб платника (або серію та номер паспорта для осіб, які мають відповідну відмітку у паспорті);
• підписи платника - фізичної особи та/або посадових осіб платника, визначених ПКУ, засвідчені печаткою платника податку (за наявності) тощо.
Податкова звітність, складена з порушенням, не вважається податковою декларацією.
Для економії часу Ви можете отримати безкоштовні посилені сертифікати відкритих ключів у Центрах обслуговування платників ДПІ у районах ГУ Міндоходів у м. Києві та звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді.
Всі необхідні документи для оформлення ключів, порядок заповнення та інформація щодо подання звітності в електронному вигляді розміщені на субсайті ГУ Міндоходів у м. Києві (www.kyiv.minrd.gov.ua) в банерах "Акредитований центр сертифікації ключів" та "Електронна звітність".
Re: Звіт про пільги!
отчет по льготам не является декларацией. за его неподачу штрафов нет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039699999999998