Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дивіденди в формі 2-м

Відправлено користувачем LaPa2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу вашої допомоги! В 2013 році виплатили засновнику дивіденди...в який рядок Форми 2-м треба включити виплачені дивіденди? Без цієї сумми не виконується умова, коли в Балансі Нерозподілений прибуток на кінець року = нерозпод.прибуток на початок року+ чистий прибуток з форми 2-м . Буду дуже вдячна за відповідь!
никак дивиденды не указыватся. Так и будет. Я тоже сдаю отчеты с дивидендами.

Если дивиденды (или другое использование прибыли), то в пояснениях надо расшифровывать. Расхождение тут неизбежно, но с пояснениями они спокойно принимают.


Я в свою статистику на бланке баланса после подписей и печати впечатывала небольшое пояснение : "Пояснення по рядку 350 (форми 1м) : у 2 кв. 2012р. було проведено нарахування та виплата дивідендів засновникам ТОВ______ у сумі _________тис.грн. , за рахунок нерозподіленого прибутку 2011р. "
Много раз сдавала, максимум устно спрашивали. Приписки на форме баланса не предусмотрены.
Дуже всім дякую за відповіді!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001