Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Векселя у декларації з податку на прибуток.

Відправлено користувачем vbhjcbxrf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ми купували векселя у 2011 році ,а цього року продали по ті самі ціні що купували тобто ні прибутку і збитку нема.Де ці операції показати в деці і чи взагалі показувати їх.
Ми купували векселя у 2011 році ,а цього року продали по ті самі ціні що купували тобто ні прибутку і збитку нема.Де ці операції показати в деці і чи взагалі показувати їх.


А якщо не показали таку операцію в декларації?
занижение доходов - это они сразу найдут. а вот обьективность операции (т.е. расходы) - придется доказывать (хотя это и не сложно) - в любом случае это войдет в акт. доначислений налога, при равенстве доходов и расходов, не будет
Якщо одна фірма мені виписала вексель,а у іншої я отримала вексель по індосаменту по номінальній вартості-це все я мала відображати як доходи в декларації?
доходы - это когда вы продадите эти векселя
Quote
Денис
доходы - это когда вы продадите эти векселя
И доход будет при продаже на % или на номинал?А если у меня без %?
153.8.1. Облік загального фінансового результату (прибутку/збитку) за операціями з торгівлі цінними паперами ведеться платником податку окремо від інших доходів і витрат.

Платник податку визначає фінансовий результат за операціями з цінними паперами, що перебувають в обігу на фондовій біржі, окремо від фінансового результату за операціями с цінними паперами, що не перебувають в обігу на фондовій біржі.

Платники податку визначають фінансовий результат за операціями з цінними паперами відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку шляхом зменшення прибутків за операціями з цінними паперами на суму збитків від операцій з іншими цінними паперами протягом такого звітного періоду.

Прибуток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як позитивна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв'язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до пункту 137.18 цього Кодексу та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю нарахованих згідно з умовами випуску таких цінних паперів.

Збиток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як від'ємна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв'язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до пункту 137.18 цього Кодексу та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю. Для цілей цього пункту дохід платника податку від продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів визнається на дату переходу покупцеві права власності на такі цінні папери.

Витрати платника податку на користь продавця або емітента цінних паперів визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від відчуження таких цінних паперів.
поясніть мені бо я заплуталась а ту статтю читаю і неможу зрозуміти .Я маю показувати векселя якщо я купила 2011 р і цього року продала за ту саму ціну баз % без винагороди
в доход - ставишь по чем продала
а в расход по чем купила - и не важно купила ты в этом году или прошлом. (расход по цб признается в момент продажи
я так зрозуміла.... що в додатку 3 таблиця 2 в мене буде дохід =розходу фін рез 0
Спрошу тут. Если доход по основным операциям до 10 млн, а доход от продажи ценных бумаг, обращающихся на фондовой бирже свыше 10 млн. авансовые по прибыли плотим?
Quote
vbhjcbxrf
я так зрозуміла.... що в додатку 3 таблиця 2 в мене буде дохід =розходу фін рез 0
да, но только по 1 виду цб
Quote
manepyce4ka
Спрошу тут. Если доход по основным операциям до 10 млн, а доход от продажи ценных бумаг, обращающихся на фондовой бирже свыше 10 млн. авансовые по прибыли плотим?

Стаття 57. Строки сплати податкового зобов'язання
(...)
Платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.

135.1. Доходи, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, включаються до доходів звітного періоду за датою, визначеною відповідно до статті 137, на підставі документів, зазначених у пункті 135.2 цієї статті, та складаються з:
(...)
інших доходів, які визначаються відповідно до пункту 135.5 цієї статті, за винятком доходів, визначених у пункті 135.3 цієї статті та у статті 136 цього Кодексу.

135.5. Інші доходи включають:
(...)
135.5.11. доходи, визначені відповідно до статей 146, 147, 153 і 155 - 161 цього Кодексу;

153.8. Оподаткування операцій з торгівлі цінними паперами
Денис, спасибо! Буду вникать. Просто раньше читала обобщающую консультацию, там на вопрос "Какой показатель декларации по налогу на прибыль учитывается для определения дохода плательщика налога, который должен уплачивать авансовые взносы", идёт ответ - значение строки 01 Декларации. Хоть ссылка на старую форму, но если не ошибаюсь и в старой форме ценнобумажные доходы не отражались в этой строке. в доходы шёл лишь положительный результат от сделки.
а по новой форме вообще понять не могу куда мы переносим прибыль из табл.1 додатка ЦП. В строку 10 что ли?
но ПРИБЫЛЬ, а не доход
Таким образом, прочим доходом является именно прибыль, т.е. положительный финансовый результат
Денис, по старой форме вроде как правильно. А вот в новой в ІД (стр.03.20 и 03.21) фин.результат по ценных бумагам не попадает. Тут отражаются только корпоративные права, деревативы и операции РЕПО.

Но в любом случае, правильно понимаю, если прибыль по ценным бумагам + доход по основным сделкам меньше 10 млн, то авансовые не плотим?
ха.... а в новой форме принципиально не так, как в старой.
Тут доход это доход
Денис, ещё больше запуталась.
В ІД как я поняла включается положительный результат по сделке с корпоративными правами, деревативами, РЕПО.
Фин.результат по ценным бумагам (из табл.1,2 додатка ЦП) напрямую идёт в стр.10 основной декларации.Получается доход по своим ценным бумагам я отражаю только в додатке ЦП? И приходим к тому, с чего начинали. Авансовые по прибыли я плачу или нет? sad smiley
В кого був від'ємний фін.результат (не витрати, а збитки!!!) по цінних паперах станом на 01.01.2012 року???
Наприклад продали векселя або акції зі збитком (як факт, не важливо чому). Як Ви відображали даний фін.рез в додатку ЦП до декларації за 2012 рік та 2013 рік?
І, взагалі, ніхто ще не оскаржив "Узагальнюючу податкову консультацію щодо порядку відображення в податковому обліку субєктами господарювання операцій з цінними паперами", затверджену наказом ДПС України 21.12.2012 №1160 [minrd.gov.ua] ???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035500000000005