Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Баланс госрегистратору

Відправлено користувачем Natala_Izml77 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые коллеги, скажите нужно сдавать баланс госрегистратору
Раньше было до конца мая
нужно, срок до 1 июня


время еще есть, можно по электронке записаться на прием к регистраторам. Я уже один раз записывалась, понравилось, принимают строго по записанному времени, не надо сидеть в очереди. Только я записывалась где-то за месяц до приема.

Quote
Natala_Izml77
Уважаемые коллеги, скажите нужно сдавать баланс госрегистратору

до 01 июня, я отправляю заказным письмом с описью вложения
у меня в прошлом году не приняли и сказали передать через сайт, я так и не смогла этого сделать
Подскажите, пожалуйста, нужно ли подавать баланс госрегистратору если у ТОВ нет ни наёмных, ни деятельности?
Я здавала копію балансу держреєстратору у м. Києві без черги, щоб здати баланс не потрібно записуватись там є окрема людина яка реєструє баланси, це треба спитати в який кабінет потрібно здавати.

Здавала без черги....


Я здавала ТОВ без діяльності.
Я маю на увазі, що черги щоб здати баланса не було. У Голосіївській адміністрації 1 кабінет, у Шевченківській 3 поверх здавала де прийом чи видача вхідної кореспонденції.
Quote
matushkina
Подскажите, пожалуйста, нужно ли подавать баланс госрегистратору если у ТОВ нет ни наёмных, ни деятельности?

Однак бажано занести...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А если не подали подтверждение Форма 6 у регистратора есть штраф? В январе закрутились.

Для ТОВ единый налог 5% это сильно принципиально
Quote
Виктор и я
А если не подали подтверждение Форма 6 у регистратора есть штраф? В январе закрутились.

Для ТОВ единый налог 5% это сильно принципиально
немає..я була в тому році здавала, через 3 місяці після терміну здачі для мого підприємства. ну сказали тільки, що ви повинні вже давно були здати, я вибачилась і всьо...попросили здавати вчасно і все.
Quote
crumb
Quote
Виктор и я
А если не подали подтверждение Форма 6 у регистратора есть штраф? В январе закрутились.

Для ТОВ единый налог 5% это сильно принципиально
немає..я була в тому році здавала, через 3 місяці після терміну здачі для мого підприємства. ну сказали тільки, що ви повинні вже давно були здати, я вибачилась і всьо...попросили здавати вчасно і все.

Спасибо , будем сдаваться
Якщо вчасно не здати форму 6, то держ. реєстратор може передати дані в податкову, а вони - рррааз і не знаходять вас за місцем реєстрації, ставлять стан 9 (здається) і тоді нема можливості ні звіти здавать по електронці, ні реєструвать податкові (у нас так було, хоча здала ф.6 в останній день строку). Потім поморочились щоб відновити статус кво :-)
Я також запитала коли краще здавати форму 6 і мені госреєстратор сказала : з дня наступного після реєстцації підприємва держреєстратором, тобото напр. якщо ТОВ зареєстроване в єдиному державному реєстрі 6 квітня то починаючи з 7 квітня по 6 травня Ви маєте здати форму 6.
Quote
Шустрик
Quote
matushkina
Подскажите, пожалуйста, нужно ли подавать баланс госрегистратору если у ТОВ нет ни наёмных, ни деятельности?

Однак бажано занести...
спасибо.
якщо поштою відправляти, то потрібно щось нотаріально завіряти?
Я ничего не заверяла, ставили живую печать и подписи и отправляла письмом с описью вложения. Уже года 4, наверное. У нас, подозреваю, отдельной очереди для сдачи фин.отчетов нет, поэтому в коридоре висит объявление, что во избежание очередей лучше отправлять фин.отчет почтой по адресу.... (Харьков)
Quote
Aleksa_
Я ничего не заверяла, ставили живую печать и подписи и отправляла письмом с описью вложения. Уже года 4, наверное. У нас, подозреваю, отдельной очереди для сдачи фин.отчетов нет, поэтому в коридоре висит объявление, что во избежание очередей лучше отправлять фин.отчет почтой по адресу.... (Харьков)

Ну це вонивас жаліють - в Києві пощтою тільки з нотаріально завіреним підписом
директора ...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вонивас=вони вас



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подниму темку и спрошу, никто не в курсе ,куда отправлять письмо в Печерский р-н? а штрафы есть ,если не подан? собираюсь нотариально НЕ заверять
нашла свежую, сорри [club.dtkt.com.ua]
А якщо не подали????eye popping smileyeye popping smileyconfused smiley Діяльності і працівників у ТОВ немає ... Якісь будуть штрафи?
Хоч штрафів ніяких, але бажано подавать, шоб не нарвацця
на всілякі стани від податкової - тіпа не знайшли вас за
місцезнаходженням і подібних прєлєстєй...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
І все ж таки. Якщо вже ж не подали. То краще подати з запізненням чи може про себе не нагадувати а з наступних періодів подавати?
Не нагадуйте краще, але на наступний рік вже не забувайте...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую Вам дуже. На наступний вже точно не забудуeye rolling smiley
подскажите, в 2015м до какого числа подавать баланс госрегистратору и надо ли вообще? есть какие-то изменения в этом плане?
можно ли письмом, если надо, а то там очереди адские?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033500000000009