Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Если СПД зарегистрирован только в госадминистрации и все......это было 4 года назад?Как быть с отчетностью?

Відправлено користувачем Ника 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В остальных фондах вообще не регистрировал ничего....что сейчас делать???
Если СПД работает без наемных сотрудников все 4 года, то регистрироваться ему нужно было изначально только в ПФ, скорее всего он в ПФ и был зарегистрирован (если открывали р\с в банке там нужно свидетельство о регистрации в ПФ). Если он зарегистрирован в ПФ, то каждый год он должен был подавать персонификацию "за себя". Штраф насколько я помню 170 грн за один несданный отчет. Остальные фонды в данном случае значения для данного СПД не имеют. Если же СПД не зарегистрирован и ПФ тоже, то в любом случае изначально ехать регистрироваться, а потом персонификация "за себя" за 4 года и штраф за ее неподачу. Есть вероятность, что по прошествии 60 календарей штраф за несданные отчеты взымать не будут, но мне кажется это врядли
А ви перевірте його реєстрацію тут... [irc.gov.ua]
Там і про ПФ і інші фонди тепер інфа є...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Якшо він там є - значить від штрафів за звітність вам не відвертітись,
коли ж нема - я думаю можете спати спокійно... А коли хочете все-таки
відновити діяльність - теж не відвертітись від штрафів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А ви перевірте його реєстрацію тут... [irc.gov.ua]
Там і про ПФ і інші фонди тепер інфа є...

Я посмотрела на этом сайте там написана только это :
1. Дата запису: 16.03.2011,
2Місцезнаходження реєстраційної справи Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Деснянського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві
3.Дані органів державної статистики про основний вид економічної діяльності фізичної особи-підприємця Код КВЕД 52.63.0
4. И телефон и все.....

В ПФ он не зарегистрировался. Всеравно ему надо регистрироваться...во всех фондах уже сейчас..?? А если он хочет закрыться?
Все залежить від того чи хоче він продовжувати діяльність,
чи таки закритись...
Крім ПФ, ще потрібно перевірити чи зареєстрований він
в податковій - тоді видавали довідку 4-ОПП, якшо вона є,
то це ускладнить справу... коли ж нема - то можливо
просто обійдецця закриттям у реєстраторів... Це, на мою
думку, потрібно дізнаватися в них... як бути у вашому
випадку і яких дій слід вжити...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031