Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Курсові різниці по несплаченому статутному капіталу

Відправлено користувачем Steewen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь-ласка, у мене на кінець року на 46 рахунку зависла сума несплаченого статутного капіталу, 20000 євро, при закритті місяця виникають курсові різниці, куда мені їх діти: в збільшення додоткового капіталу 423 рах чи на 714???
а у тебя в уставе в евро или в евро по курсу нбу переведены в гривны?
Quote
v_maslo
а у тебя в уставе в евро или в евро по курсу нбу переведены в гривны?

v_maslo якось неприємно читати - коли ви всім підряд тикаєте...
Я гадаю ви ж не знайомі з усіма форумчанами - шоби так безпардонно
себе вести..



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Написано приблизно таке 100 000 грн., що становить 10 000 євро по курсу НБУ на ... (суми точні не памятаю, але прописано якось так). Суть в тому що нерез. загоняє мені євро, тому на 461 у мене євро, а 40 уже в гривнях
тогда не было основания принимать на 46 в евро. - у вас проводка 46-40 должна быть в грн. а вот когда учредитель оплатил - евро на 46 нужно вешать по курсу, но при этом смотрите, что бы на 46 не зависла валютная сума. остаток на додатковый капитал (если у вас учет по нац.стандартам, если по мсфо - на прибыль)
А коли валюта заходить яка має бути проводка? Я вважаю Дт 312 Кт 46. А якщо 46 не в євро, як тоді, 1с Вам по іншому не дасть зробити?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000498