Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НМА

Відправлено користувачем sawyn4ik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
НМА
Подскажите пожалуйста у нас ежегодно приходит диск с информационными матеприслами майкрософт акшен пак стоимость 3000,00 я должна их ставить на нематериальные активы 127. или можно сразу списать на 92?просто срок использования 1 год!как кто думает подскажите пожалуйста
Re: НМА
а як по доках прихідних вони приходять конкретно? якщо не секрет
Re: НМА
да приходит но в течении 3 месяцев


Re: НМА
расходная накладная
Re: НМА
ні, я маю на увазі, що пише в розхідній накладній?
сама номеклатура, просто пише - диски з інформацією чи як ?
Re: НМА
ааа пишет Iнформацiйнi матерiали по продуктам Microsoft Action Pack , раньше я ставила на 127 но там писали как Microsoft Action Pack на 2 года, и каждый год добавляю, а списываю по истечении 2(((вообще вот такой каламбур, а вот связи с новыми правильми ПО они пишут Iнформацiйнi матерiали и что теперь делать?чтото я запуталась уже((
Re: НМА
а ліцензійного договору ви не підписували з ними?
Re: НМА
підписували, там тстоит роздрібні продукти майкрософт и их розшифровка информ материалы на дисках, тестовые версии ПО на диске и тд
Re: НМА
я б оприходувала як немат. актив, але боюсь багато хто в мене "тапками кине" і скаже що на 39 рах. треба оприходувати.
а що у вас в обліковій політиці підприємства пише?
Re: НМА
спасибо попробую так
Re: НМА
Подскажите пожалуйста нужно ли при списании нематериальных активов , полностью несамортизированы ,начислять себе ндс.
Re: НМА
У меня тоже воопрос о НМА.
Помогите пожалуйста. Покупаем програмную продукцию.
Одного наименования 1650 штук
Следующего 1250 штук.
Мы его переродаем только 300 штук.
Вопрос!Есть ли в Посутплении НМА в 1с 8.2 столбик количество? Или мне нужно будет более 3тыс. наименований вводить по одному?
Спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058199999999997