Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не виписана податкова накладна!!!!!!!!!!

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!Допоможіть мені, будь ласка!!!Бухгалтером я працюю лише 2 місяці,знань моїх недостатньо,тому в мене виникають проблеми...Підприємство відшкодовує нам збитки за використану електроенергію,ми робимо акти виконаних робіт.Я не виписала податкову накладну на суму цього акту,можливо він був зроблений пізніше,а можливо це моя помилка.Проплати не було.Я можу якось виправити цю помилку???
Переделайте акт настоящим временем, в тексте напишите, компенсация ....за январь - февраль
А якщо акт вже не можна змінити,що буде якщо я не випишу податкову?


нет у вас такого права - не выписать НН, если вы плательщик НДС и если операция налогооблагаемая. выпишите НН следующим номером в реестре за январь, занесите ее в реестр за март с буквой У, подайте уточненку по НДС за январь отдельно, если возник больший НДС к уплате - то платите НДС, 3% штрафа и пеню. почитайте, как это все правильно сделать. ничего страшного в этом нет, все бывает
Zarinka - вы поговорите с клиентом, с бухгалтером клиента. возможно переделать акт есь возможность, только сумма будет болше следующим периодом. ну или только уточненка. или вас подадут как отказавшегося выдать НН.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031000000000003