Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

п 2.3.3 ЗУ "Про ПДВ" і питання пов'язані з ним

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Мониторыч, это ты? Ты меня преследуешь? winking smiley
Я знаю, что как пишется, просто пишу быстро, и не перечитываю часто.
Самое главное, смысл.
Всім дякую.

У мене є ще одне питання, Нерезидент отримує послуги від ЧП фіз. осіб , і от цей нерезидент хоче заключити з нашим укр. ТОВ юр. ос. на загальній сист опод. договір на надання послуг по бух. обслуг цих ЧП і наданні площі ЧП для зустрічей. За, це буде оплата в доларах.
Такі питання виникли:
1. Чи будуть такі послуги оподатковуватись ПДВ?
2. Які види діяльності (КВЕД) повинна мати юр. особа і чи це важливо?
3. Чи немає в такому договорі якихось підводних каменів?

Дякую.
Quote

Мониторыч, это ты? Ты меня преследуешь?


Як каже мій знайомий лікар - "Навіть якщо за вами дійсно слідкують - це ще не означає що ви вже вилікувалися від параної..."


Зоряна К. (Зіронька) Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Олег, це Ви мені ці 2 листи пропонуєте прочитати?
>
> Дякую. smiling smiley
> Але я їх вже читала, серед інших доступних мені -
> ммм... - 28 листів ДПАУ, написаних протягом
> трьох років стосовно п. 6.5 Закону про ПДВ
> (абз."а", "в", "д").
>
> Але я Вам трохи заздрю... Ексклюзивно для Вас від
> імені податкового органу в травні підготували
> відповідь на форумі... стосовно пп.2.3.3 закону і
> підприємця-єдиноподатника... Ви читали?
> winking smiley

Вибачте, що піднімаю стару тему.

Зоряна, чи не могли б ви дати ссилку на цю "ексклюзивну" відповідь стосовно пп.2.3.3 і єдиноплатника.
Поки є тільки це:

>При цьому юридичними і фізичними особами, які є суб'єктами спрощеної системи оподаткування, обліку та >звітності, зазначені норми застосовуються з урахуванням норм Указу Президента України від 03.07.98 N 727/98 >"Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", згідно з яким >юридичні особи - платники єдиного податку мають право вибору - реєструватися платниками податку на додану >вартість чи ні, а фізичні особи звільняються від сплати податку на додану вартість. Поряд з цим постановою >Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 N 507 "Про роз'яснення Указу Президента України від 03.07.98 N 727" >суб'єктам малого підприємництва фізичним особам нарівні з юридичними особами також надано право вибору >щодо реєстрації їх платниками податку на додану вартість.
//Зоряна, чи не могли б ви дати ссилку на цю "ексклюзивну" відповідь стосовно пп.2.3.3 і єдиноплатника.//

Лінк недоступний, оскільки доступ на старий ДК-форум закрито.
Але можу запропонувати копію. winking smiley
_________________________

Новини з фронту ПДВ, для декого :-)

Автор: Понаехавшие из сел и Карпат (---.95.186.39.freenet.com.ua)
Дата: 07-05-08 16:14

Питання:
Приватний підприємець займається виготовленням програмних продуктів, які в подальшому реалізує за допомогою мережі Інтернет. Чи обов`язково йому реєструватися платником ПДВ?

Відповідь:
Відповідно до пп. 2.3.3 п.2.3 ст.2 Закону України від 03.04.97 №168 « Про податок на додану вартість » особа, яка поставляє товари (послуги) на митній території України з використанням глобальної або локальних комп'ютерних мереж, підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку. Інтернет, за допомогою якого суб`єкт господарювання здійснює поставку програмних продуктів, являється глобальною комп'ютерною мережею. Відповідно до ст. 6 Указу Президента України 03.07.98 № 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" та п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 № 507 "Про роз'яснення Указу Президента України 03.07.98 № 727" суб'єкти малого підприємництва - фізичні особи мають право вибору щодо реєстрації платниками ПДВ. Отже, якщо приватний підприємець перебуває на спрощеній системі оподаткування, то він може не реєструватися платником ПДВ.

Питання:
Чи повинен реєструватися платником ПДВ суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа, який є платником єдиного податку?

Відповідь:
Ст. 6 Указу Президента України від 03.07.98 № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» встановлено, що платники єдиного податку-фізичні особи не є платниками податку на додану вартість.

Постановою КМУ від 16.03.2000 № 507 "Про роз'яснення Указу Президента України від 03.07.1998 року №727" суб'єктам малого підприємництва - фізичним особам надано право вибору щодо реєстрації їх платниками податку на додану вартість.

Згідно з п 2.1 ст. 2 Закону України 03.04.97 № 168/97-ВР „Про податок на додану вартість” платником податку на додану вартість є будь-яка особа, яка:

- реєструється за своїм добровільним рішенням як платник цього податку;

- підлягає обов'язковій реєстрації як платник цього податку;

- імпортує товари (супутні послуги) в обсягах, що підлягають оподаткуванню цим податком згідно з нормами цієї ст..

У разі перевищення суб’єктом підприємницької діяльності–фізичною особою, яка є платником єдиного податку встановлених критеріїв, а саме: обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік – 500 тис. грн. та кількості осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах протягом року, включаючи членів його сім'ї, більш ніж 10 осіб, такі підприємці повинні з наступного звітного періоду (кварталу) перейти на загальну систему оподаткування з подальшою реєстрацією їх як платників ПДВ.

Відповіді надані ексклюзивно для форуму Інформаційно-довідковим департаментом державної податкової служби на, як виявилось :-), дуже гаряче-дискусійні питання для деяких активних учасників форуму ДтКт.
Відповіді на інші запитання ви можете прочитати [www.sta.gov.ua]
або отримати, зателефонувавши за багатоканальним телефонним номером 8 800 501-00-70 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) чи звернувшись електронною поштою через мережу Інтернет - IDD@STA.GOV.UA.
Дійсно, на сайті дпа є smiling smiley
Дуже подякував.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032100000000002