Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

не залатить прибыль..

Відправлено користувачем crumb 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
не залатить прибыль..
Доброе утро всем! Помогите пожалуйста. на фирме тяжелое положение, денег нет. Подскажите пожалуйста что будет если не заплатить налог на прибыль. какие штрафы и есть ли там пени? какие последствия для предприятия? Срочно! Заранее спасибо!
штраф - ст.126.1
пеня - ст.129

у вас очень большая сумма к уплате?
может есть смысл внести фин.помощь от учредителя и оплатить



Quote
crumb
20 тыс.грн

ну если у учреда есть личные сбережения, то я бы сдела фин.помощь и оплатила налог
все равно ж его придется оплатить, но добавятся еще фин.санкции

Я поняла, спасибо! но денег нет к сожалению(
Зробіть по іншому. Подайте зараз уточнюючу за рік (збільште умовно свої витрати наприклад (92 рах.),також не забудьте виправити і у балансі),зробіть до сплати приблизно стільки -скільки можете заплатити.Коли будуть кошти , заплатите всю суму податку, а на слідуючий день здасте знову уточнюючу (знімете ці витрати+самостійно нарахований штраф 3% від суми не доплати+пеня), так ви виграєте час для сплати, якщо звісно ви дійсно будете його платити.
Quote
astel
Зробіть по іншому. Подайте зараз уточнюючу за рік (збільште умовно свої витрати наприклад (92 рах.),також не забудьте виправити і у балансі),зробіть до сплати приблизно стільки -скільки можете заплатити.Коли будуть кошти , заплатите всю суму податку, а на слідуючий день здасте знову уточнюючу (знімете ці витрати+самостійно нарахований штраф 3% від суми не доплати+пеня), так ви виграєте час для сплати, якщо звісно ви дійсно будете його платити.
так це получається якщо подати уточнюючу, заплатити наприклад, 100грн, а потім ще одну уточнюючу + штраф(за подання не в сроки) ще й потім мені прийдеться заплатити податок весь мій нарахований + штраф 10 %+ пеня?!
Ні, потім у момент подачі уточнюючої деки як самостійного документу платите податок, 3% штраф від суми недоплати і пеню.
Головне, щоб податкова не прийшла на перевірку раніше.
Вариант с уточненням уже не пройдет.
Надо было до 03,03 подавать.
Сейчас у них будут стоять Ваши обязательства . Т.е. по логике налоговой Вам надо сначала уплатить обязательства , а потом уточнять.
Зрозуміла! дякую! буду надіятись що провєрки не буде((
если вы показали в декларации прибыль то уже нужно платить т.к это согласованный платеж - ваше обязательство. у нас был такой случай и учредителю пришлось уплачивать наличкой собственными деньгами
капец....я так понимаю что лучше заплатить.
это однозначно что заплатить
ну мы то в любом случае платить будем..просто вопрос когда?!(
заплатите налом через кассу любого банка типа от физлица за фирму. потом будут деньги вернете авансовым тому кто заплатил
да я предлагала уже, но денег нет даже налом заплатить. будем что-то думать! спасибо большое!)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336