Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи може бути послуга у видатковій

Відправлено користувачем RomanBzehosh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, робили заказ поставщику виставив рахунок на товар і послугу. Прийшли документи, товар і послуга і видатковій накладні, може так бути, чи потрібно акт запросити у них?
считаю что нужно просить акт
но хотелосьбы услышать от людей со стажем. интересная тема, сама с таки сталкивалась н опросила сделать акт.
Я видаю своїм покупцям акт з додатковою табличкою
з товаром, який при цьому списувався... мені 1-Сники
додатково зробили...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


а я выдаю расходку с услугой в отдельной строке
раньше делала отдельными актами, но потом фиг их дождешься от покупателей назад и решила делать все в расходке - покупатель подписал, значит вопросов нет
у меня услуги типа порезка, комплектация и т.д., которыя непосредственно сопровождают реализацию товаров

Quote
tax_agent
а я выдаю расходку с услугой в отдельной строке
раньше делала отдельными актами, но потом фиг их дождешься от покупателей назад и решила делать все в расходке - покупатель подписал, значит вопросов нет
у меня услуги типа порезка, комплектация и т.д., которыя непосредственно сопровождают реализацию товаров

Аналогично делаю...все в расходной...у меня доставка
Quote
Шустрик
Я видаю своїм покупцям акт з додатковою табличкою
з товаром, який при цьому списувався... мені 1-Сники
додатково зробили...


А в акті у додатковій табличці матеріали вказуєте з ціною чи без?
Звичайно з ціною...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Саме сьогодні мені подзвонив покупець, вимагає переробити видаткову накладну - послуги виділити окремим актом. На запитання: чому? відповідь: нам всі постачальники дають акти виконаних робіт...
Ми продаємо дороге обладнання з монтажем на автомобіль замовника. Вартість самого обладнання складає 97%, а послуг монтажу -3% загальної суми. Я вважаю, що в цій ситуації логічно виписувати видаткову накладну (включаючи роботи окремим рядком), а не акт виконаних робіт.
Колеги, а де в нормативці написано, які саме документи оформляти?
Quote
tal
Саме сьогодні мені подзвонив покупець, вимагає переробити видаткову накладну - послуги виділити окремим актом. На запитання: чому? відповідь: нам всі постачальники дають акти виконаних робіт...
Ми продаємо дороге обладнання з монтажем на автомобіль замовника. Вартість самого обладнання складає 97%, а послуг монтажу -3% загальної суми. Я вважаю, що в цій ситуації логічно виписувати видаткову накладну (включаючи роботи окремим рядком), а не акт виконаних робіт.
Колеги, а де в нормативці написано, які саме документи оформляти?
Невже ця тема нікому не цікава?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032599999999999