Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виписка Приват Банк

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Виписка Приват Банк
Як можна подивитись нормальну стандартну виписку в Приват банку?
в мене там повно рахунків відкрили на підприємство, нічого не можу зрозуміти - вікдриваю рахунки-виписки-звіти і далі щось таке незрозуміле, ще і не видруковується....
вы открываете свои счета, потом остатки, потом выбираете нужный счет, потом в нужном счете выбираете период, а потом смотрите в верхний правый угол и ищите такие кнопочки "сохранить в pdf" или "Excel" это уже завит от ваших целей
нічого не можу зрозуміти - вікдриваю рахунки-виписки-звіти і далі щось таке незрозуміле, ще і не видруковується....
надо выбрать по счету, или все счета, далее ВИД: для печати (по умолчанию стоит для просмотра), ПОКАЗАТЬ, и ву а ля)))все печатается. Все опции ищите в левом верхнем углу.


если нажимаю печать, то платежные поручения хотят печататься, а такое есть остаток на начало дня - обороты - остаток на конец дня?
вы уже путаетесь сделайте так, как вы написали: СЧЕТА-ВЫПИСКИ-ОТЧЕТЫ и потом как было сказано выше.
Я делала так: счета-выписки-отчеты, потом выбарала счет, а там где вкладочка ВИД- вибираете банковская выписка.
о, всем большое спасибо, все получилось smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028