Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як правильно прийняти директора-іноземця на роботу по наказу, трудовому договору чи контракту?

Відправлено користувачем Nad0806 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Потрібно працевлаштувати на посаду директора іноземця (дозвіл на працевлаштування є). Не знаю Як правильно прийняти його на роботу по наказу (за сумісництвом чи по трудовій книжці), трудовому договору чи контракту?
У нас генеральный директор иностранец.Оформлен по совместительству.Основная его работа в своей стране.
Прежде всего должен быть протокол об избрании директора (не только иностранца).Также приказ-приступаю к исполению обязанностей ....Контракт-это письменный трудовой договор.Обычно это в Уставе прописывается,что с директором заключается контрактНаверное учредители должны решать,заключается ли с ним контракт.


От я про це ж читала. Саму процедуру зміни керівника знаю, але не була впевнена як правильно його прийняти по Наказу чи Контракту. Чи все разом. Дякую..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031700000000001