Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

учет затрат на места для курения!

Відправлено користувачем alenta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
всем привет! Дорогие, дайте сылочку по поводу затрат на отведения мест для курения!Рылась и не нашла! Большущее спасибо!smiling bouncing smiley



Семь раз - откати, один раз - проведи!
гы ))
подпишусь, любопытно
А что эти затраты какие-то особенные?


Blick, не особенные...но насобиралось порядка нескольких тыщ) Вои и думаю-куда определитьsmileys with beer



Семь раз - откати, один раз - проведи!
девчонки, на какой счет Вы кидаете эти затраты(купили пепельницы, таблички, скамейки и прочею дребедень)? У меня производство...в себестоимости я их точно не вижу...



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Адміністративні чи інші, імхо...адміністрація ж теж курить winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я ось також в адмін думаю...пролопатила інтернет-нічого путнього не зайшла...smiling smiley Ой, якщо директор кричить чому його зарплата не сидить в собівартості продукції то про все інше я мовчу...скоро буду з валідолом на роботу ходитьsmoking smiley



Семь раз - откати, один раз - проведи!
ну по идее это вообще неоперационные и непроизводственные, стало быть 97й
денежка висит под отчетом...могу с 37 кинуть? Он, вроде, не корреспондирует с 97...но 1С видит, как корректная проводка...confused smiley



Семь раз - откати, один раз - проведи!
корреспондирует, по идее
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034600000000001