Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт про суми податкових пільг 2015

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Раніше подавала Звіт про суми податкових пільг, у нас була пільга по податку на прибуток - 11020256 (Авансовий внесок не справляється у разі виплати фізичним особам). Зараз таку пільгу у довіднику пільг не знаходжу... Хто теж подає такий звіт, скажіть будь ласка, - я погано шукаю, чи дійсно такої пільги вже нема, а відповідно і звіт подавати не потрібно???
Quote
Нечемнуся
Раніше подавала Звіт про суми податкових пільг, у нас була пільга по податку на прибуток - 11020256 (Авансовий внесок не справляється у разі виплати фізичним особам). Зараз таку пільгу у довіднику пільг не знаходжу... Хто теж подає такий звіт, скажіть будь ласка, - я погано шукаю, чи дійсно такої пільги вже нема, а відповідно і звіт подавати не потрібно???

У нас тоже была такая льгота. Позвонила в налоговую и была ошарашена ответом инспектора: "Вы вообще можете не подавать этот отчет, за него не штрафуют, он вообще информативный"
Вот так работает наша ДПИ. Я только рада, что решили 30% этого "аппарата" сократить
У меня тоже была такая льгота. Посмотрела пару справочников - и правда нет ее ни в Медке, ни в довідниках на 01.10.15 и 01.01.16.
Так что, получается, уже не сдавать этот отчет? (мнение инспектора не берем в расчет smiling smiley )


Нашла льготу 11020256 в справочнике №60
[dtkt.com.ua]
Quote
Malinchic
Нашла льготу 11020256 в справочнике №60
[dtkt.com.ua]


который походу уже не действует
так, зараз вже 77 довідник діє... значить, таки не треба подавати цей звіт, принаймні тим, хто користувався пільгою 11020256 smiling smiley
я показывала льготу по фин помощи , невозвращенной учредителю, такой льготы тоже нет, отчет подавать не нужно
Quote
Нечемнуся
так, зараз вже 77 довідник діє... значить, таки не треба подавати цей звіт, принаймні тим, хто користувався пільгою 11020256 smiling smiley


та увидела)это уже я заработалась))
Вопрос,а 14010400 "За нульовою ставкою оподатковуються операцiї з постачання послуг з мiжнародних перевезень пасажирiв i багажу та вантажiв залiзничним, автомобiльним, морським i рiчковим та авiацiйним транспортом" тоже убрали?
Quote
Malinchic
Вопрос,а 14010400 "За нульовою ставкою оподатковуються операцiї з постачання послуг з мiжнародних перевезень пасажирiв i багажу та вантажiв залiзничним, автомобiльним, морським i рiчковим та авiацiйним транспортом" тоже убрали?
Оставили в 2015 году в Справочнике льгот 76/2 и в 2016 году 77/2.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999999