Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Договір ЦПХ

Відправлено користувачем lesya120997 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Договір ЦПХ
Інспектор з праці "рекомендував" доповнити договір ЦПХ стрічкою де вказати, що Замовник має утримувати та перераховувати податки із оплати за виконану роботу Виконавця. Хтось може підсказати правильний текст? Звісно ми утримуємо та нараховуємо податки але він ще хоче отакого пунктика. Буду вдячна.
Re: Договір ЦПХ
Розрахунки між Виконавцем та Замовником здійснюються шляхом видачі з каси підприємства Замовника грошових коштів Виконавцю на протязі 10 календарних днів після підписання акту виконаних робіт, за вирахуванням єдиного соціального внеску у розмірі 2,6% та податку з доходів фізичних осіб 15%.
Re: Договір ЦПХ
а вы не можете поделится шаблоном договора цпх? буду очень благодарна, а то нахожу в нете какие-то не очень хорошо прописанные. спасибо. моя електронка job_olga@ukr.net


Re: Договір ЦПХ
договор ЦПХ - предельно широкое понятие, сюда подпадают и купля-продажа, и мена, и дарение, и аренда, и услуги, и подряд, и банковский кредит.
Re: Договір ЦПХ
а вообще ЦПХ спокон веков расшифровывалось по-другому
Re: Договір ЦПХ
Прошу подсказать, у меня аренда автомобиля учеридителя
При выплате перечисляю только ПДФО 15%. ЕСВ я не удерживаю это ошибка???
Re: Договір ЦПХ
Quote
ап
Прошу подсказать, у меня аренда автомобиля учеридителя
При выплате перечисляю только ПДФО 15%. ЕСВ я не удерживаю это ошибка???
аренда не входит в базу начисления ЕСВ
Re: Договір ЦПХ
задам идиотский вопрос. заключили с работником договор подряда на выполнение ремонтных работ. начислили вознаграждение 1200 грн. удержали 2,6% = 31,2 грн, НДФЛ = (1200-31,2)*15%=175,32 грн. К выплате 1200-31,2-175,32=993,48 грн. Начислили 34,7% поверх вознаграждения 1200*34,7%=416,4 грн.
Куда перечислять НДФЛ ? на код бюджетный 11010400 Сплата податку з доходів фізичних осіб утриманого з доходів інші ніж заробітна плата или на з/п счет?
спасибо.
Re: Договір ЦПХ
я перечисляю на 11010400

в 1 ДФ ставим код 102, поэтому и перечисляем на код 11010400?
заключили договор подряда со своим же работником, он в свой основной отпуск по основной профессии выполнял ремонтные работы по договору подряда.
Re: Договір ЦПХ
для ГПХ - 102 и на оплата на код 11010400
по основой ЗП - 101

Re: Договір ЦПХ
а дату начала договора ГПХ (код 102) ставим в 1ДФ или только по трудовым договорам дата приема?
Re: Договір ЦПХ
Quote
ксенья
а дату начала договора ГПХ (код 102) ставим в 1ДФ или только по трудовым договорам дата приема?

в 1дф я не ставила дату. єто же не прием на работу. в отчете по есв - да надо ставить.
Re: Договір ЦПХ
не ставится дата для ГПХ!!!
Re: Договір ЦПХ
Добрый день.Впервые имею дело с договором ГПД.Перепроверьте меня пожалуйста.
Договор заключен на 7500.
2,6% -195,00
1,5%-112,50
15% -1095,75
34,7% 2602,50
На руки 6096,75.
Заранее СПАСИБО!
Re: Договір ЦПХ
Да, все верно. Я оформляю в конце Акт віполненніх раболт, и на основании єтого акта начисляю вознаграждение по Дог. Но счет начисления - 661, так удобнее отслеживать налоги и сам доход.
Re: Договір ЦПХ
СПАСИБО ВАМ !!!!!
Re: Договір ЦПХ
как правильно оформить ВКО при выплате ЦПХ через касу, вернее что является "підставою" :
1) акт приймання-передачі робіт за договором ЦПХ
2) или что-то другое???

и что написать в додатку - номер и дата договору и акт?
Re: Договір ЦПХ
я пишу в "Пидставе": виплата винагороди за виконану роботу згідно договору №... від... та акту від...
в "додатке" ничего не пишу
Re: Договір ЦПХ
Підскажіть будь ласка, яку суму потрібно проставляти в акті приймання-передачі наданих послуг згідно договору ЦПХ - ту, яку нараховано за надані послуги, чи ту, яку виплачено з урахуванням утримань з винагороди?
Re: Договір ЦПХ
ставиться та, що нарахована - грязними
Re: Договір ЦПХ
Котег :-), дякую, а підскажіть, де знайти нормативне підтвердження цьому
Re: Договір ЦПХ
Підскажіть будь ласка, де знайти нормативне підтвердження тому, що в акті приймання-передачі наданих послуг згідно дог. ЦПХ проставляється нарахована сума винагороди (потрібно керівництву для доказу)?
Re: Договір ЦПХ
Quote
Alinchuk
Підскажіть будь ласка, де знайти нормативне підтвердження тому, що в акті приймання-передачі наданих послуг згідно дог. ЦПХ проставляється нарахована сума винагороди (потрібно керівництву для доказу)?
не найдете. стоимость услуги/работы - это начисленная сумма. С этой суммы удерживаются налоги и сборы... что тут надо доказывать???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Договір ЦПХ
Закінчився строк дії договору ЦПХ, яким чином його продовжити? Чи можливо потрібно укладати новий договір?
Re: Договір ЦПХ
Quote
Alinchuk
Закінчився строк дії договору ЦПХ, яким чином його продовжити? Чи можливо потрібно укладати новий договір?
Та як хочете, так і продовжуйте. Хочете - робіть додаткову угоду, хочете - робіть новий договір.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Договір ЦПХ
Підкажіть,укладаю нові Договора ЦПХ з працівниками. Які податки я повинна передбачити в цьому договорі???Військовий збір в розмірі 1,5% від винагороди та ПДФО в розмірі 18 %,ЄСВ тепер не враховують????чи не так???
Re: Договір ЦПХ
Підкажіть,укладаю нові Договора ЦПХ з працівниками. Які податки я повинна передбачити в цьому договорі???Військовий збір в розмірі 1,5% від винагороди та ПДФО в розмірі 18 %,ЄСВ тепер не враховують????чи не так???
Re: Договір ЦПХ
Доброго дня .

Сума винагороди по договору ЦПХ у грудні становить 750, 00 грн. При здачі звіту в Медку таблиця 6 - видає Попередження. що "Сума нарахувань менша ніж 1378,00 грн , заповніть рядок з типом нарахувань 13" Категорія нарахувань - 26. проставлено. Раніше такого повідомлення не було. Є якість зміни по договорам ЦПХ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045400000000001