Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Учетная политика в новой редакции

Відправлено користувачем Rosss 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как вносятся изменения в учетную политику (новая редакция). Достаточно написать: "НАКАЗ № _____ про затвердження облікової політики та організації бухгалтерського обліку в новій редакції" или есть какой то особый порядок внесения изменений в учетную политику?
Quote
Rosss
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как вносятся изменения в учетную политику (новая редакция). Достаточно написать: "НАКАЗ № _____ про затвердження облікової політики та організації бухгалтерського обліку в новій редакції" или есть какой то особый порядок внесения изменений в учетную политику?

а разве приказ о учетной политике не раз в год в начале года?


Теж маю таку задачу - внести зміни в облікову політику.
Думаю намалювати наказ типу "Наказую внести зміни до облікової політики, затвердженої наказом по підприємству №... від..., з такого-то числа та викласти Облікову політику у наступній редакції...".
Можете поділитись своїми наказами...а то в мене все ніяк часу не знайдеться,щоб сісти і розробити свій....
Буду дуже вдячна kylinichenko@ukr.net
Можете поділитись своїми наказами...а то в мене все ніяк часу не знайдеться,щоб сісти і розробити свій....
Буду дуже вдячна: margosha-79@ukr.net.
а я где-то начиталась и каждый год делаю приказ и положение об учетной политике, что же теперь?
Quote
alisona
а я где-то начиталась и каждый год делаю приказ и положение об учетной политике, что же теперь?

+1
но думаю, что тут никакого нарушения нет, каждый год подстраиваю свою учет.политику под изменения в законодательстве. Там же прописано все, допустим и стоимостные критерии определения ОС (он поменялся в этом году), и всякое такое
конечно, это не смертельно. не нарушение в смысле. но не обязательное действие
Можете поділитись своїми наказами
Буду дуже вдячний: sleptsov1990@gmail.com
И на этот адрес, пожалуйста
bely.mahor@gmail.com

Спасибо-спасибо!!
И на этот адрес, пожалуйста!
allaverh@mail.ru
СПАСИБО!
можно и мне попросить на
svango@ukr.net

спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000007